Друга вища освіта

Перепідготовка спеціалістів спричинена підвищенням професійних вимог до працівників у сучасних ринкових умовах та потребою у нових спеціальностях.

У Міжрегіональній Академії управління персоналом здійснюється ПІДГОТОВКА з присвоєнням другої кваліфікації. Особи, які мають вищу освіту іншого напряму можуть здобути другий фах (другу вищу освіту) і відкрити для себе нові обрії кар'єри.

Ситуація, коли спеціаліст, який вже має вищу освіту, стикається з необхідністю отримання додаткових знань — далеко не рідкість. У сучасному світі вимоги до працівників ростуть майже кожного дня. Нововведення у законодавстві, нові технології, програми, поява міжнародних партнерів часто стають причиною того, що спеціалісти вимушені знову сідати за парту.

Частіше всього друга вища освіта у Києві отримується суміжною спеціальністю. Наприклад, головному бухгалтеру не стануть на заваді знання з області юриспруденції або диплом спеціаліста з міжнародної економіки.

Але іноді друга вища освіта, Київ, може бути отримана за будь-якою іншою спеціальністю. Кардинально змінити своє життя, стати професіоналом у сфері, яка є найбільш престижною, популярною та високооплачуваною сьогодні можливо! І все це надасть друга вища освіта, отримана в Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Щоб отримати другу вищу освіту, молодші спеціалісти та спеціалісти можуть вибрати будь-яку форму навчання: денну, заочну або дистанційну.

Поділитися посиланням: