Вища освіта онлайн

Вперше в Україні! Здобувайте вищу освіту повністю дистанційно. 

Ознайомитись із правилами вступу до ЗВО, якщо Ви знаходитесь на тимчасово окупованій території, можна за посиланням

МАУП надає українцям безпрецедентну можливість опанувати затребувану професію у будь-якому місці та у зручний час! Відтепер отримати вищу освіту може кожен, незалежно від місця мешкання чи рівня доходу.

Вступ онлайн та дистанційна форма навчання відкривають широченні горизонти! Вивчайте цікаву спеціальність з будь-якої точки країни, маючи лише доступ до комп’ютера та інтернету. Працюйте, подорожуйте, займайтеся улюбленими справами і, разом з тим, навчайтеся. Отримати диплом мрії стало ще простіше!

Навчання відбувається дистанційно, з максимальним використанням освітніх онлайн та мультимедійних технологій. Обирайте будь-який з доступних напрямів навчання і отримуйте актуальні знання та навички в онлайн-режимі:

 • Журналістика
 • Дизайн
 • Маркетинг
 • Фінанси, банківська справа та страхування
 • Економіка
 • Менеджмент
 • Облік і оподаткування
 • Психологія
 • Право
 • Інженерія програмного забезпечення

Переконайтеся, що здобувати вищу освіту з МАУП — це зручно. Навчально-методичні матеріали з усіх дисциплін надаються студентам в електронному вигляді, а консультування досвідченими педагогами здійснюється через інтернет. Дистанційна форма навчання — це інноваційно!

Крім того, навчатися в МАУП — ще й вигідно. Онлайн-навчання дозволяє заощаджувати час та кошти на дорогу до ВНЗ, при цьому якість викладання всіх дисциплін залишається на належному рівні. До того ж, при вступі студентам дистанційної форми навчання МАУП надає можливість здійснити оплату за навчання в будь-який зручний час аж до першої сесії, а на будь-яку суму попереднього платежу, внесену протягом семи днів, надається знижка 20%!

Для того, щоб отримати вищу освіту в МАУП, вам необхідно виконати наступні дії:

 1. Перейдіть на сайт http://vstupmaup.com.ua/

 2. Ознайомтесь з актуальним примірником договору відносно бажаного рівня освіти http://vstupmaup.com.ua/documents/

 3. Якщо Ви погоджуєтеся з умовами, викладеними в договорі, заповніть та відправте нам заявку на вступ. Необхідно буде вказати певну персональну інформацію: паспортні дані, ідентифікаційний код, контактну інформацію, дані щодо вашої попередньої освіти. На цьому етапі ви обираєте вашу майбутню спеціальність і підрозділ МАУП, а також дізнаєтеся вартість навчання.

 4. Після того, як ми опрацюємо вашу заявку, Ви отримаєте електронний лист із її підтвердженням. Засвідчіть свій намір прийняти участь у вступних випробуваннях протягом 7 днів, надіславши відповідний «Лист-відповідь».

 5. Внесіть протягом 7 днів попередній платіж за вказаними в підтвердженні заявки реквізитами та отримайте 20% знижку на навчання.

 6. Успішно складіть вступні випробування.

 7. Внесіть перший платіж за навчання, якщо для оплати недостатньо попереднього платежу.

 8. Вітаємо! Ви стали студентом!

Заочне та дистанційне навчання на бакалавраті та магістратурі в МАУП дозволить поєднувати освіту з особистим життям, роботою та хобі. Після успішного закінчення навчання Ви отримаєте український диплом бакалавра або магістра. 

Окрім цього, МАУП надає можливість здійснити оплату за навчання в будь-який зручний для вас час аж до першої сесії, а на будь-яку суму попереднього платежу, внесену протягом семи днів, надається знижка 20%

Встигнути скористатися знижкою 20% на якісну європейську освіту можна лише до 29 червня. Їхати або йти на День відкритих дверей не потрібно — задля Вашої безпеки та комфорту ми перевели всі процедури вступу в зручний онлайн формат. 

Переходьте на сайт, заповнюйте заявку на вступ, отримуйте знижку, навчайтеся та будуйте своє успішне майбутнє!

Будь ласка, при виникненні будь-яких складнощів або запитань, звертайтеся до Приймальної комісії МАУП. Ми надамо Вам необхідну допомогу та консультації.

Телефон приймальної комісії: 

(093) 490-490-0 (Viber, WhatsApp)

(096) 490-490-0

Відкрийте себе в МАУП!

Поділитися посиланням: