Нові конкурси 2022 р. Програми ЄС Еразмус+ – відкрито! Бюджет конкурсу - €3.9 billion!

24 Листопада 2021 15:21

Сьогодні Європейська Комісія оголосила новий конкурс Програми Еразмус+ на 2022 рік, прийнявши Щорічну Програму – Annual Work Programme 2022. Завдяки збільшеному бюджету в майже 3,9 мільярда євро на наступний рік, Еразмус+ продовжить надавати можливості для обмінів на навчання та виробничої практики, стажування та викладання, створення проєктів транскордонного співробітництва у сферах освіти та професійного розвитку, молоді та спорту.

Програма й надалі підтримуватиме молодь та заохочуватиме її участь у демократичному житті, вносячи значний внесок у досягнення цілей Європейського року молоді 2022 (European Year of Youth 2022), який було оголошено у вересні 2021 року.

Основними новаціями, запровадженими сьогодні у конкурсах, є: Forward-looking projects; More exchanges with third countries; More inclusive DiscoverEU; Bringing the EU closer to schools; Simpler financing of cooperation projects (детальніше).

Оголошення конкурсів - Call for proposals 2022:

Нагадуємо, що 25 березня 2021 р. Європейська Комісія офіційно оголосила про відкриття нової Програми ЄС Еразмус+ на 2021-2027 рр.! Завдяки бюджету понад 28 мільярдів євро, оновлена Програма буде не лише більш міжнародною, але й більш інклюзивною, цифровою та екологічною! Деталі, оголошення конкурсів та подання заявок – на порталі ЄС.

Еразмус+ - це Програма міжнародної співпраці Європейського Союзу з іншими країнами світу у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту, що має на меті підтримку освітнього, професійного та особистісного розвитку громадян ЄС і поза його межами задля внеску до стійкого зростання, якості робочих місць і соціального згуртування, для розвитку інновацій та посилення європейської ідентичності і активного громадянства. Програма підтримує можливості навчальної та академічної мобільності в освіті та для молоді, проєкти та партнерства і розвиток стратегій та співпраці. Ключові пріоритети Програми: якість в освіті та підготовці, інклюзія та гендерна рівність, зелені та цифрові трансформації, підготовка вчителів і наставників, вища освіта, геополітичний вимір. Крім цього, продовжується підтримка викладання, навчання та проведення досліджень з питань європейської інтеграції щодо майбутніх викликів і можливостей ЄС в межах напряму Жан Моне.

Для успішної участі організацій в нових конкурсах, Генеральний Директорат Європейської Комісії з питань освіти, молоді та спорту у співпраці з Європейським агентством із питань освіти і культури Європейської Комісії проводять низку міжнародних он-лайн заходів щодо відкритих можливостей та умов конкурсів:

Протягом листопада-грудня 2021 р. з моменту відкриття конкурсів Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України спільно з Представництвом ЄС в Україні та Національним Еразмус+ офісом в Україні й іншими партнерами планують проводити серію он-лайн заходів з детальною презентацією можливостей, умов участі українських організацій за всіма відкритими конкурсами 2022 р.

Запрошуємо до участі у заходах та відеотрансляціях!

КОРИСНІ МАТЕРІАЛИ:

  • Детально про участь України в Програмі ЄС Еразмус+: нові можливості за всіма напрямами, опис профінансованих проєктів, статистика, приклади проєктів з гіперпосиланням тощо (2014-2027 рр. англ. та укр. мовами): корисно для українських організацій, індивідуальних осіб та для поширення серед потенційних та діючих партнерів і учасників з усього світу – завантажити.
  • Коротко про всі можливості відкриті для України за напрями та за сферами Програми: корисно для організацій, що планують брати участь у конкурсах (українською мовою) – завантажити, (для міжнародних партнерів – англійською мовою) – завантажити.

Запрошуємо підписатись на сайті Національного Еразмус+ офісу в Україні та слідкувати за новинами у мережі Фейсбук.

РУХАЄМОСЬ ДАЛІ РАЗОМ У СПІВПРАЦІ ТА ЗА ПІДТРИМКИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ!

Поділитися посиланням: