20 РОКІВ – ЦЕ ЛИШЕ ПОЧАТОК

05 Березня 2009 14:58

Досвід – це те, що надає авторитету і поваги як людині, так і організації. 20 років досвіду Міжрегіональної Академії управління персоналом в освітянській галузі – значний шлях у професійній діяльності, що не лише додав цьому ВНЗ поваги і вагомості, але й загартував Академію у боротьбі за право називатися найкращим недержавним вищим навчальним закладом України.

Починаючи з 1989 року – Академія розбудовувалася активними, талановитими організаторами, людьми, які свято вірять в ідею освіти як основи прогресу і розвитку суспільства, в необхідність наполегливої праці, як передумови успіху і процвітання. В Академії переконані – випускники МАУП – майбутня еліта держави, самі за сьогоднішньою молоддю майбутнє і обов’язок змінити країну на краще.

Сьогодні МАУП – розгалужена освітянська структура, з філіями та підрозділами в усіх обласних центрах України та за кордоном, яку знають і поважають у світі і яка попри всі складнощі є лідером освітянської галузі у своїй країні. Лідер – це той, хто іде попереду, домінує і веде за собою молоде покоління. Таким навчальним закладом є Академія – сучасна організація, яка запроваджує новітні технології, прогресивні системи і виховує своїх студентів у дусі лідерства.

Зокрема, як одна з сучасних систем, в МАУП успішно працює ідея безперервної освіти – тобто діти можуть навчатися тут з першого класу, отримати початкову освіту в ліцеї, потім у технікумі, згодом вступити до інституту МАУП, а потім, обравши науковий шлях, навчатися в аспірантурі, докторантурі здобувати вчені звання знову ж таки тут в Академії. Це і зручно, і економічно вигідно, адже переходячи з рівня на рівень – студент отримує знижки в оплаті за навчання. За 20 років роботи в Академії підготовлено тисячі кваліфікованих фахівців-управлінців: керівників виробництва та бізнесу, менеджерів різних галузей, фінансистів, маркетологів, соціологів, психологів, юристів.

МАУП, як недержавний ВНЗ розвиває власний менеджмент. Всі співробітники орієнтуються на спільну мету і це допомагає покращувати роботу організації, що безумовно відображається на виховному і освітньому процесі і впливає на студентів, сприяє їх формуванню, як майбутніх перспективних і активних працівників. Академія – один з небагатьох вищих навчальних закладів, який надає своїм студентам і випускникам можливість проходити практику та здобути безцінний досвід роботи за фахом вже в Академії, або ж сприяє їхньому працевлаштуванню в інших організаціях.

Міжрегіональна Академія управління персоналом - найбільший, в тому числі і як недержавний, ВНЗ України. Тут навчається близько 40 тисяч студентів з 32 країн світу. Підготовка фахівців ведеться за 30 спеціальностями та 132 спеціалізаціями. Академія ліцензована і акредитована за ІV рівнем з правом видачі дипломів про вищу освіту державного зразка.

До позитивних новацій МАУП треба віднести також впровадження відрядної оплати праці викладачів, відкриття телеуніверситету та інтерактивних форм освіти, введення ряду тренінгових систем навчання, що якісно змінило навчальний процес, зробило його більш доступним і сучасним. Крім того, в цей нестабільний час, дбаючи про своїх студентів Академія зробила ще один крок назустріч – залишивши незмінними ціни на навчання.

Поряд з вихованням одвічних цінностей – любові до своєї землі, поваги до старших, ідеї несення добра, - Академія дає і естетичний розвиток – мальовниче студентське містечко – з численними парками, алеями і пам’ятниками діячам культури та історії є справжнім оазисом серед бурхливого мегаполісу. Академія навчає своїх студентів у сучасних обладнаних корпусах, до послуг студентства бібліотечно-інформаційний центр з електронним каталогом та комп’ютері зали. Тут вважають, що кожен ВНЗ повинен докласти всіх зусиль, аби забезпечити своїх студентів достойною матеріально-технічною базою, аби вони почувалися комфортно і захищено.

Крім того, Академія самотужки видає навчально-методичну літературу для студентів, забезпечує їх у цьому сенсі всім необхідним для навчання. Разом з тим, МАУП веде й інші національно-патріотичні проекти — «Бібліотеку українознавства» та «Бібліотеку української героїки», в складі яких вже побачили світ десятки творів найвідоміших українських письменників. Постійну увагу приділяє МАУП розвитку духовності — це й будівництво православних церков, і щорічні конференції, і видання духовної літератури. Взагалі духовність, православні цінності є стрижнем всієї багатогранної діяльності Академії. Культурне виховання молоді, розвиток талантів і здібностей студентства є важливою частиною роботи Академії. Численні мистецькі студії та спортивні секції, які надзвичайно популярні серед студентів МАУП, крім безумовної практичної користі, допомагають зробити життя юних вихованців більш цікавим, яскравим, адже саме це професійно, зі смаком і родзинкою організоване навчання і дозвілля вони згадуватимуть, залишивши стіни рідної Альма-матер.

20 років плідної і наполегливої праці на освітянській ниві принесли свої результати – Академія впевнено крокує вперед разом зі своїми студентами, яких з кожним роком все більше – від першокласників ліцею МАУП до аспірантів і докторантів – МАУП – це велика родина, яка радо приймає до себе кожного, хто прагне знань і розвитку, хто вірить в ідеї духовності і прогресу. Як завжди – раз на місяць в усіх осередках Академії проводяться Дні відкритих дверей - завітайте і ви будете приємно вражені новим цікавим і корисним знайомством.

Поділитися посиланням: