Про Академію

Меню

В Одеському інституті МАУП були проведені установчі конференції з навчальної практики для студентів 3 курсу спеціальностей «Право», «Менеджмент», «Психологія»

02 Серпня 2022 15:59

01 серпня 2022 року згідно графіку освітнього процесу в Одеському інституті МАУП були проведені установчі конференції з навчальної практики для студентів 3 курсу спеціальностей «Право», «Менеджмент», «Психологія».

Навчальна практика є невід’ємною складовою у системі підготовки фахівців вищого навчального закладу. Вона становить важливу та обов’язкову ланку в системі наскрізної практичної підготовки висококваліфікованих фахівців до майбутньої практичної діяльності.

При проходженні навчальної практики студенти не тільки закріплюють і поглиблюють теоретичні знання, одержані в процесі вивчення загальних та спеціальних навчальних дисциплін, а й набувають уміння та навики практичної діяльності.

Студенти, які виїхали за межи країни, але продовжують навчання в Одеському інституті МАУП, підключились до конференції на платформі Zoom.

Керівники практики: зі спеціальності «Право» - доцент кафедри правових дисциплін Одеського інституту МАУП, член Ради роботодавців Володимир Марченко, зі спеціальності «Менеджмент» - к.е.н, доцент кафедри управління, фінансів та адміністрування Олена Мінакова, зі спеціальності «Психологія» - к.пс.н., доцент кафедри загальнонаукових, соціальних та поведінкових дисциплін Ірина Коломієць провели інструктаж з техніки безпеки, повідомили про порядок проведення практики, ознайомили студентів з Програмою практики відповідної спеціальності, щоденниками, роздали індивідуальні завдання і відповіли на питання студентів.

Готуємось до нового навчального року!

Поділитися посиланням: