Про Академію

Меню

26 листопада 2021 року здобувачі вищої освіти Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» взяли участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасна психологія: проблеми та перспективи»

30 Листопада 2021 16:43

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією захід відбувся у дистанційному форматі на платформі Google Meet. Метою конференції було залучення науковців до обговорення актуальних проблем психології.

Тематика конференції об’єднала учасників Ізмаїльського державного гуманітарного університету, ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського», Придунайської філії ПрАТ ВНЗ МАУП та ін. Проблематика доповідей охоплювала широке коло різноманітних питань психології в таких напрямах: актуальні питання практичної психології; актуальні проблеми клінічної психології; особистість у сучасному вимірі: теорія і практика; актуальні проблеми соціалізації особистості; особливості психологічної реабілітації, адаптації та психокорекції особистості; психологія національної самосвідомості та ідентичності; експериментальні дослідження в психології особистості; особливості збереження психічного здоров’я особистості; сучасні технології актуалізації ресурсів особистості; психологічний супровід інклюзивного середовища.

Доповідачами конференції виступили доктори і кандидати наук, викладачі, аспіранти, магістранти, здобувачі вищих закладів освіти України.

Було відзначено, що участь у подібних наукових заходах є позитивним досвідом для всіх запрошених, дозволяє дізнатися про перспективи розвитку актуальних питань психології, обмінятися думками з молодими дослідниками, науковцями та практиками. Під час проведення конференції традиційно панувала позитивна й доброзичлива атмосфера наукового спілкування. Воно було наповнене інформативними доповідями та жвавою науковою дискусією. Усі доповіді продемонстрували високий науковий рівень, були цікавими й актуальними. Всі учасники заходу отримали справжнє задоволення від наукової комунікації.

Поділитися посиланням: