Меню

5 невідомих фактів про компанію Microsoft

26 Квітня 2016 22:38

У цивілізованому світі навряд чи знайдеться людина, яка не чула про Microsoft і не знає, чим саме вона займається. Однак є безліч фактів з життя компанії і її працівників, про яких, напевно, мало хто обізнаний. Представляємо вашій увазі деякі з них.


1. Засновника Microsoft Білла Гейтса неодноразово заарештовували. Найвідоміший борець за права людини на Землі і творець ОС Windows, виявляється, був частим гостем в поліцейській дільниці, оскільки любив перевищити швидкість і кататися на автомобілі без прав. Також Гейтс міг дозволити собі сісти за кермо нетверезим.

2. Співробітники Microsoft з'їдають просто неймовірно кількість піци. І пишаються цим! Здається, співробітники однієї з найбільших світових корпорацій не є шанувальниками здорового харчування, тому як, схоже, їдять виключно піцу. За рік гуру програмування з'їдають не менше 554 тисяч шматків піци і близько 250 тисяч цілих додаткових піц. Другим за популярністю стравою можна назвати сендвічі (їх з'їдають майже мільйон за рік), особливо в фаворі бутерброди з індичкою (щорічно «йде» 225 тисяч).

3. Безкоштовні напої для всіх! Після перекусу піцою та сендвічами необхідно чимось запивати цю досить жирну їжу. Але для працівників Microsoft це не питання, так як всі напої можна брати безкоштовно. Близько 12 мільйонів літрів випивають програмісти за рік, 40 відсотків з них становить дієтична кола. Без цукру. Звичайно, адже після перекусу ситної піцою варто подумати і про фігуру!

4. ОС Windows могла називатися інакше. Не секрет, що система Windows (тобто «Вікна») називається саме так, тому що вся її робота побудована, власне, на вікнах. Але в 1985 році, коли була створена найперша версія цієї ОС, Білл Гейтс мав намір просувати її з назвою Interface Manager. Але Роланд Хенсон, головний маркетолог Microsoft, запропонував назвати нову ОС саме Windows. Мотивував він ідею тим, що таке ім'я більш зрозуміло, і з ним буде легше рекламувати продукт. Гейтс погодився і, схоже, не погадав.

5. Білл Гейтс стверджував, що не стане створювати 32-бітну операційну систему!
Ще в 1980-х роках Бейт говорив, що «компанія ніколи не буде робити 32-бітну операційну систему». У той час подібне твердження здавалося дуже серйозним. Але більш ніж через 10 років, в 1992 році, Microsoft році випустила і 16-бітну, і 32-бітну версії Windows. Компанія все ще продовжує розвивати 32-бітові ОС, але 64-бітові версії набагато популярніша, а мова про 32-бітових версіях стала одним з найневдаліших пророкувань Гейтса.

Поділитися посиланням: