Про Академію

Меню

Aerojet Rocketdyne створить марсіанські двигуни

15 Травня 2016 19:33

Ракетобудівна корпорація Aerojet Rocketdyne відновила виробництво двигунів RS-25. Контракт з NASA на $ 1,6 млрд дозволить зайнятися не тільки модернізацією цих двигунів, але і розробкою нових моделей. Нова, надважка ракета-носій SLS буде оснащуватися чотирма двигунами RS-25. Саме вона виведе космічний корабель Orion, що летить на Марс, в космос.

Випробування модернізованих двигунів показало, що вони зможуть витримати екстремальні навантаження, яким буде піддаватися SLS: наднизькі температури, високі тиск і швидкість.

Планується провести чотири місії, дві з яких, будуть випробувальними. Aerojet вже модернізувала 16 двигунів, які залишилися від проекту Space Shuttle. Але цього не достатньо, так як їх повторне використання неможливо. Крім того, Aerojet планує створювати двигуни з зменшеною кількістю деталей і зварювальних швів. Нові технології виробництва допоможуть знизити їх вартість.

Хоча нова ракета-носій SLS ще не існує, її випробування вже призначені на вересень 2018 - чекати залишилося недовго. У 2020 корабель Orion буде доставлений на місячну орбіту і ще через десять довгих років екіпаж зможе оговтатися на Марс. Залишилося почекати всього декілька років і, нарешті, все загадки Червоної планети отримають відповіді!

Поділитися посиланням: