Про Академію

Меню

AgustaWestland провела випробування безпілотних вертольотів

15 Травня 2016 14:47

AgustaWestland продемонструвала безпілотний вертоліт PZL-Swidnik SW-4.
Модель розроблялася з 2013 року, коли AgustaWestland проводила випробування своїх гвинтокрилих безпілотних літальних систем на території аеродрому Llanbedr, який знаходиться в Уельсі.
В цілому було проведено 27 годин літальних випробувань вертольота PZL-Swidnik SW-4. Для демонстрації можливості здійснювати посадку на хитні поверхні, вертоліт 22 рази садили на рухомий вантажівка, який використовувався для імітації посадки на палубу фрегата.
Тестування складалося з трьох етапів. Пілот керував вертольотом дистанційно, перебуваючи на землі. Протягом першого етапу був проведений запуск, перевірка управління, тестування роботи апарату в складних умовах.
Під час другого етапу була змодельована посадка на палубу. Заключний третій етап був покликаний протестувати безпілотні системи, і показав можливість застосовувати вертоліт в місіях розвідки.
AgustaWestland також проводила вивчення літальних пристрої інших розмірів, щоб простежити вплив розміру на посадку, експлуатаційні характеристики, зносостійкість, якість проведення розвідувальних місій, пошуку мін і гідрографічну зйомку.
Тоні Даті - глава маркетингового відділу AgustaWestland пообіцяв, що протягом 2016 року безпілотні технології компанії будуть продовжувати свій розвиток.
Він також заявив в інтерв'ю з Flightglobal, що існує ряд причин, які змушують їх рухатися вперед, і що було прийнято однозначне рішення провести тестування безпілотного Joint Warrior в 2016 році.

Поділитися посиланням: