Меню

Airbus побудує надзвуковий "Конкорд"

02 Червня 2016 10:41

Компанія Airbus заявила про наміри побудувати пасажирський надзвуковий літак під назвою "Конкорд-2". Мета проекту - реалізація можливості надшвидкісних перельотів між точками, що знаходяться в різних частинах планети.
За повідомленнями новинних агентств, швидкість авіалайнера перевищить швидкість звуку в 4,5 рази і складе близько 5500 км / год, що втричі швидше першого "Конкорда". Це дозволить дістатися від Нью-Йорка до Лондона всього за 1 годину.

Розробник заявляє про застосування в конструкції трьох типів двигуна: прямоточного повітряно-реактивного, турбореактивного і ракетного. Зміни в розроблюваної моделі торкнуться і форми фюзеляжу - завдяки їй, рівень шуму, видаваного при експлуатації лайнера, буде значно нижче, ніж у попередника.
Згідно з інформацією, що міститься в патенті, лайнер розробляється для застосування у військових цілях. Про перспективи використання для комерційних пасажирських перевезень поки нічого не повідомляється.

Однак, якщо новий надзвуковий лайнер потрапить в цивільну авіацію, він явно не стане масовим - в салоні можуть бути розміщені лише 19 пасажирів, що автоматично має на увазі дуже високу вартість квитків. Проте, при бажанні деякі забезпечені люди все ж зможуть скористатися його послугами.

Поділитися посиланням: