Про Академію

Меню

Airbus побудує найбільшу в світі супутникове угруповання

02 Червня 2016 10:55

Будівництвом супутників та інших космічних об'єктів займаються багато великих компаній, а ось будівля супутникового групи - це вже дійсно серйозна заявка. Аерокосмічному європейському гігантові Airbus вдалося укласти контракт на будівництво найбільшої в усьому світі супутникової групи. Цю інформацію ми отримали на виставці Paris Air Show-2015 Ле-Бурже, повідомляють BBC News
Як зазначено в контракті. Компанія Airbus повинна буде зробити для компанії OneWeb. 900 космічних апаратів. Вони потрібні для того, щоб надавати супутникові послуги з доступу в інтернет.
Розташування супутників планується на орбіті десь в 800-900 км від земної поверхні. Такий обсяг роботи планується закінчити до 2020 року. На орбіту виведуть всього 600 супутників, а що залишилися 300 будуть використовуватися як запасні частини. Як заявляє компанія OneWeb, ці супутники повинні мати гарну потужністю і маленькою вартістю. Маса супутника складе 150 кг, а вартість не перевищить 0.5 мільйона доларів.
Тепер компанії Airbus доведеться переглянути всю свою технологічну політику, адже раніше компанія спеціалізувалася на випуску дорогих і потужних супутників.
Перший апарат буде проведений у Франції округ Тулуза. Після цього випуск супутників перенесуть в США.

Поділитися посиланням: