Про Академію

Меню

В Одеському інституті МАУП в онлайн-форматі відбувся науково-методичний семінар «Академічна доброчесність як критерій якості освітньої і науково-дослідної діяльності»

28 Листопада 2023 16:43

28 листопада 2023 року в Одеському інституті МАУП в онлайн-форматі відбувся науково-методичний семінар «Академічна доброчесність як критерій якості освітньої і науково-дослідної діяльності», з метою поширення практичних знань у впровадженні основних принципів академічної доброчесності.

Відкрила семінар заступник директора Одеського інституту МАУП, Голова Етичної експертної комісії з питань контролю за дотриманням академічної доброчесності Ольга Рибак, яка зазначила, що Одеський інститут МАУП в освітньо-науковій діяльності приділяє значну увагу дотриманню правил та норм академічної доброчесності. Впровадження принципів академічної доброчесності означає, що в процесі навчання та дослідницької роботи студенти, викладачі та науковці мають керуватися принципами чесної праці та навчання.

Про результати досліджень з питань академічної доброчесності в Інституті розповіла доцент кафедри правових дисциплін, ад’юнкт-професор МКА Олена Золотарьова. Андрій Перов – канд.юр.н., доцент кафедри правових дисциплін, керівник Навчально-наукової лабораторії виступив з доповіддю «Значення академічної доброчесності в наукових дослідженнях».

Голова Студентської ради, студентка 1 курсу спеціальності Психологія Аріна Галєєва визначила значення академічної доброчесності очима студентів.

Наприкінці було проведено тренінг «Вимоги до технічного оформлення академічних текстів в Одеському інституті МАУП».

Зацікавленість учасників, відкритість доповідачів та нагальність обговорюваних питань створили атмосферу відкритої живої дискусії попри он-лайн формат заходу.

Поділитися посиланням: