Аналітик назвав товщину iPhone 7

15 Травня 2016 14:48

Кілька днів тому, відома аналітична компанія KGI Securities представила свій прогноз щодо товщини Apple iPhone7, яка, за її прогнозами, буде не більше 6,5 мм.
Таким чином, товщина майбутнього смартфона від Apple може зрівнятися з iPod touch і iPad Air 2, але новинка навряд чи вийде раніше 2016 року, але про Iphone 6s і Iphone 6s Plus, які з'являться на наших прилавках в самий найближчий час, відомо, що товщина цих апаратів, з огляду на алюмінієвого корпусу, буде не менше 7 міліметрів.
Аналітик з Гонконгу Мінг-чи Куо вважає, що очікувана модель в 2106 році наділена функцією Force Touch. Ця технологія дозволяє контролювати силу дотику до пристрою і дозволяє значно розширити горизонти взаємодії зі смартфоном.
За традицією, 9 вересня в Сан-Франциско відбудеться презентація нових гаджетів від Apple, зокрема і очікувані iPhone 6s і iPhone 6s Plus з мінімальним об'ємом пам'яті в 16 гігабайт.
Армія шанувальників продукції від Apple росте з кожним днем. Справжні прихильники марки не рідко замовляють новинки відразу після презентації, виставляючи на продаж свої старіші апарати на продаж за досить привабливими цінами.
І наостанок хотілося б додати, що якщо у Вашої iPhone 6 розбилося скло, не в якому разі не турбуйтеся. Зараз безліч компаній займається ремонтом подібних апаратів, а з розцінками можна докладніше ознайомитися тут.

Поділитися посиланням: