Про Академію

Меню

Аналітики пророкують випуск iPhone 7 Plus з двома об'єктивами

02 Червня 2016 10:55

Флагманський iPhone 7 Plus планують оснастити відразу декількома об'єктивами, такі дані наводить 9to5Mac, посилаючись на відому аналітичну компанію KGI Securities.
У смартфоні буде реалізована система об'єднання знятих відразу двох кадрів в єдиний, що, безсумнівно, дозволить значно поліпшити якість зображення, крім того, апарат отримає оптичний зум з 2-3 кратним збільшенням.
За відомостями все тих же аналітиків, цими нововведеннями буде володіти виключно iPhone 7 Plus з 5,5 дюймовим екраном, проте більш доступну версію з діагоналлю 4,7 дюйма усіма цими перевагами НЕ оснастять.
Анонс iPhone 7 і iPhone 7 Plus очікується восени поточного року, але вже в наприкінці 2015 року в інтернет потрапило відео з передбачуваним iPhone 7. На кадрах видно, як людина розглядає апарат, цілком виконаний з металу.
Чи не забагато відомо і про новинку - IPhone 5se, презентація якого має відбутися в березні. З неофіційних джерел стало відомо, що смартфон буде практично копією IPhone 5s з аналогічним розміром екрана, зміни повинні торкнутися тільки переднього скла, його краї закруглені, під стать нинішньої флагманської лінійки.
Начинка нас так само нічим не здивує, вона буде практично повністю збігатися з моделлю IPhone 6. Новинка отримає 8-ми і 1.2 - мегапіксельні основні і фронтальні камери відповідно. Так само буде присутній функція NFC для здійснення безконтактних платежів, а управляти всім цим буде процесор А8.

Поділитися посиланням: