Про Академію

Меню

Аналог Uber для приватних літаків отримав 20 мільйонів доларів інвестицій

15 Травня 2016 19:28

За словами Business Insider, Cтартап JetSmarter отримав інвестиції на 20 мільйонів доларів від багатьох відомих бізнесменів і арабських шейхів, тому тепер можна спокійно займатися організаційними моментами.
Засновник JetSmarter - Сергій Петрессов вважає, труднощі та незручності пов'язані з оформленням і замовлень персональних рейсів утворюють нішу для його сервісу. Ціна на його послуги буде приблизно 9000 тисяч доларів в рік без обмеження кількості перельотів.
Майбутні перспективи цього сервісу оцінив керуючий портфелем Фонду розвитку інтернет-ініціатив (ФРІІ) Сергій Негодяев. Він заявив, що такі послуги дуже актуальні на сьогоднішній день і будуть користуватися величезним попитом. Представлений сервіс, раніше просто недоступний для звичайних людей, може скласти конкуренцію звичним рейсам економ класу - це серйозний привід задуматися.
Негідників зазначив, що такі перельоти можуть бути економічно дуже ефективним, завдяки скороченню перельотів без клієнтів, але особливої ​​популярності сервіс придбає в Європі, де населення має достатню фінансовою спроможністю.
Власники пристроїв на iOS і Android зможуть зарезервувати місця, або вибрати мультімаршрут для подорожей. Тепер замовляти авіаквитки і планувати свої перельоти стане ще простіше!