Про Академію

Меню

АНБ намагалося зламати ВО «Лабораторії Касперського»

15 Травня 2016 19:28

Сайт Intercept повідомляє, з посиланням на викрадені Е. Сноуденом документи, що американське АНБ і ЦПС Британії намагалися зробити злом ВО «Лабораторії Касперського».

Зламавши антивіруси, вони хотіли отримати конфіденційні дані про клієнтів. Для цього АНБ робили спроби відстежити передачу даних Лабораторії на сервер своєї компанії. Частково їм це вдалося.

Служби користувалися технологією зворотного розробки ПО, яка розцінюється, як порушення авторських прав. За заявою фахівців інформаційної безпеки, антивірусні програми - «ідеальна мішень» для зломщиків, в зв'язку з відкритим їм доступом в ОС до кореневих каталогах і її ядра. Саме антивірус більшою мірою, ніж інше програмне забезпечення дозволяє проводити стеження.

«Лабораторія Касперського» - компанія з кібербезпеки, зареєстрована в РФ. Число приватних клієнтів компанії більше 400 млн., А корпоративних - понад 270 тис. За словами представників організації, навесні 2015 року на неї була проведена кібератака, яка, судячи за масштабами, фінансувалася державними структурами.

Побіжний співробітник АНБ Е. Сноуден представив пресі більше 1 млн. Секретних матеріалів про стеження США за звичайними громадянами своєї країни і політиками по всьому світу. Частково інформація була надрукована у виданнях The Washington Post, The Guardian, інших ЗМІ.

Поділитися посиланням: