Меню

Анонсовано компьютер- «конструктор»

15 Травня 2016 14:49

На виставці CES, яка пройшла в Лас-Вегасі, компанія Razer презентувала ігровий комп'ютер Project Christine. У прес-релізі наголошується, що особливістю даного пристрою є модульна архітектура.

Складові частини комп'ютера розташовуються в окремих блоках-модулях, які розміщуються в стійці-каркасі один над одним у вільному порядку.

Для кожного з модулів передбачена окрема рідинна система охолодження. Передача даних між блоками пристрою здійснюється через шину PCI Express. Також в складі системи є сенсорний екран, на якому відображаються параметри.

За заявою розробників головним козирем пристрою є простота збірки і модифікації. Використовуючи блоки-модулі, створити комп'ютер підходящої конфігурації зуміє навіть людина, не компетентний у питанні про архітектуру ПК.

Оновлення конфігурації можливо завдяки заміні окремих модулів (наприклад, центрального процесора) на нові або приєднуючи додаткові. Таким чином, є можливість підключити ще одну відеокарту або жорсткий диск.

Представлений комп'ютер є на даний момент досвідченим зразком. Компанія-розробник поки не називає дату його виходу і вартість модулів. Крім того, Razer не уточнює, чи зможуть інші компанії виготовляти модулі.

Використання модульної архітектури в обчислювальних пристроях раніше вже було запропоновано іншими виробниками. Так, наприклад, в 2013 році був оприлюднений модульний смартфон Phonebloks.

Поділитися посиланням: