Про Академію

Меню

Анонсовано наступник мобільного процесора Tegra 4

15 Травня 2016 19:29

Компанія Nvidia вирішила перед виставкою CES, яка повинна відкритися в Лас-Вегасі 7 січня, представити свою нову розроблену обчислювальну платформу для мобільних пристроїв Tegra K1. Вона замінить платформу, яка була випущена в 2013 році, і мала назву Tegra 4, так що тепер користувачів чекає оновлена ​​і поліпшена версія.
Ця платформа має ряд особливостей: по-перше, у неї є 192 графічних ядра CUDA. Тепер в чіпі використовується обчислювальна архітектура Kepler яка була задіяна в Nvidia для настільних комп'ютерів.
Тепер новий процесор буде працювати в смартфонах, телевізорах, планшетах, ігрових консолях. Але найцікавіше, що версія Tegra K1 VCM буде випущена спеціально для автомобілів. 32 розрядний процесор Tegra K1 вийде в першій половині, а 64 розрядний у другій.
Процесор Tegra характеризується чотирма обчислювальними ядрами, частота яких досягає до 1.9 гігагерц, а також є і 72 ядерна графіка. Цей процесор застосовувався в в таких планшетах як Surface 2 і Asus Transformer Pad Infinity.
64 розрядний процесор вже знайшов своє застосування у компанії Apple в смартфонах iPhone 5S. А на виставці CES процесор MT6592 64 розрядний має вісім ядер нам продемонструє компанія MediaTek - на це обов'язково варто подивитися!

Поділитися посиланням: