Про Академію

Меню

Анонсовано перший в світі смартфон з вбудованим тепловізором

02 Червня 2016 10:38

Фірма Bullitt провела анонс першого і єдиного на сьогоднішній день смартфона з вбудованою камерою-тепловізором. Про це анонсі повідомив Gizmodo. Модель S60 представлена ​​в лінійці гаджетів під брендовою назвою Cat. Тепловізіонная камера для приладу поставляється фірмою FLIR Systems, яка спеціалізується на виробництві термографических систем.

Смартфон "вміє" передавати картинку в режимі онлайн на дисплей, роздільна здатність якого характеризується параметрами 640х480 pix. Провести збереження свідчень можливо як у вигляді знімків, так і в формі відео.

Cat S60 необхідний, наприклад, при проведенні рятувальних операцій - у випадках, якщо буде потрібно проводити пошук людини в умовах мінімальної видимості, оскільки камера гаджета зможе визначати тепло людського тіла.
Крім цього, смартфон здатний витримати і при цьому залишитися працездатним: падіння з висоти до 1,8 метра і знаходження на глибині до 5 метрів під водою. Продаж Cat S60 намічена на кінець травня 2016 року, гаджет оцінений в 599 доларів.

Нагадаємо, що американська фірма Torrey Pines Logic в на початку 2015 року анонсувала світу модель компактного бюджетного тепловізора Т10, оснащеного можливістю прикріплення на різні види і типи зброї. Прилад презентовано в двох «цивільних» видах - T10-S і Т10-N - і «військовому» T10-M.

Поділитися посиланням: