Про Академію

Меню

Ансамбль танцю „Перлина” МАУП виступила перед рятівниками

20 Вересня 2011 13:43

Нещодавно Ансамбль танцю „Перлина” Міжрегіональної Академії управління персоналом виступив перед рятівниками з нагоди їхнього професійного свята у Міністерстві надзвичайних ситуацій України. В ході урочистостей, присвячених врученню нагород представникам цієї мужньої професії, ансамбль танцю представив три номери, викликавши гучні оплески і теплі відгуки аудиторії. Крім того, від Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в місті Києві Ансамблю танцю „Перлина” було вручено грамоту за вагомі творчі досягнення, майстерність, талант та на знак щирої подяки за участь в урочистих заходах з нагоди 15-ї річниці МНС України та Дня рятівника.

Як зазначив художній керівник колективу Андрій Олександрович Науменко: „Останнім часом, відчувається особлива зацікавленість у суспільстві народними танцями, ми це відчуваємо у зв’язку з достатньою кількістю запрошень, тож постійно проводимо репетиції, щоб бути у добрій формі”. Зараз колектив „Перлини” активно готується до виступів на традиційному студентському святі „Дебют першокурсника”, а також готує концерт, присвячений Дню вчителя, що відбудеться в Академії 30 вересня – юні танцюристи подарують педагогам МАУП феєрію танцю.

Крім того, найближчим часом колектив „Перлини” від’їжджає з гастрольними виступами, адже вони запрошені взяти участь у святкуванні 580-річчя міста Хмельницький. Традиційно учасники танцювального колективу приїздять на запрошення Хмельницького інституту МАУП, вони візьмуть участь в урочистій ході центральними вулицями міста з нагоди свята, а також виступатимуть з сольним концертом на одній з площ міста Хмельницький.

Додамо, що з початком нового навчального року колектив чекає на поповнення першокурсниками, охочими серйозно займатися хореографією.

Поділитися посиланням: