Про Академію

Меню

Антивірусний бренд McAfee припинить існування

15 Травня 2016 14:50

The Next Web повідомляє, що Intel, якій належить антивірусна компанія McAfee, відмовляється від бренду з однойменною назвою.
Компанія піддасться ребрендингу і називатиметься Intel Security. Процес зміни іміджу займе близько року, але вже зараз достеменно відомо, що фірмовий логотип McAfee - щит на червоному тлі залишиться.
Джерело також повідомляє, що McAfee збереже за собою статус дочірньої компанії Intel.
Є приємні новини для власників пристроїв на операційних системах Android і iOS. Intel заявляє, що деякі продукти McAfee для даних типів операційних систем будуть безкоштовними.
Компанію McAfee заснував Джоном Макафі (John McAfee) в 1987 році, в 1994 році покинув її, а в 2010 році компанія була продана за 7,68 мільярда доларів.
У своєму інтерв'ю Джоном Макафі заявив, що схвалює рішення про ребрендинг компанії і висловлює величезну подяку Intel за виконану роботу над поліпшенням іміджу колись його компанії.
Треба відзначити, що зовсім недавно засновник McAfee досить скептично ставився до сучасних продуктів. Про це говорить відеоролик, який він виклав в мережу в 2013 році під назвою «Як видалити антивірус McAfee».
Примітно, що в 2010 році Макафіна взяли під варту за звинуваченням у незаконному зберіганні зброї, але звинувачення йому так і не пред'явили, але його темна смуга на цьому так і не закінчилася. Влада міста Белізу в листопаді того ж року запідозрили Макафіна в причетності до вбивства свого сусіда. Після цього Макафін намагався сховатися, але був заарештований і переправлений в США.
Кілька років тому Макафін зізнався, що розробляє нову програму, яка покликана захищати громадян від стеження з боку спецслужб.

Поділитися посиланням: