Про Академію

Меню

Аргентина успішно запустила перший супутник

02 Червня 2016 10:56

В даний час багато прогресивні країни інвестують величезні кошти в космічне будова. З космодрому Куру у Французькій Гвіані, Аргентина вперше запустила свій телекомунікаційний супутник названий ARSAT-1. Побудований супутник на території, що належить Латинській Америці, з застосуванням місцевих технологій. Повідомлення про успіх запуску належить Associated Press. Ця новина викликала справжній фурор в наукових колах.
Виведений супутник ARSAT-1 на тридцяти шести тисячі кілометрову орбіту, завдяки ракетоносія, відправленому Європейським космічним агентством «Аріан-5».
Вага супутника складає 2973 кілограми. Виготовлення ARSAT-1 зажадало 250 мільйонів доларів і сім років колективної роботи п'ятисот вчених.
Функції супутника полягають в наданні, для населення Аргентини, Парагваю, Уругваю і Чилі, послуг телекомунікації: мобільного зв'язку, інтернету, телебачення. За допомогою запущеного супутника ARSAT-1, очікується, що зв'язок покращиться з районами, що знаходяться в південній півкулі, що необхідно працюючим, вченим на материку Антарктиди.
Крістіна Фернандес де Кіршнер президент Аргентини відзначила, що в результат запуску супутника, стала одним з членів елітного клубу держав, які будують і запускають комунікаційні супутники.

Поділитися посиланням: