Про Академію

Меню

Арктична бактерія стане джерелом для нових антибіотиків

15 Травня 2016 19:36

Бактерії, які проживають в Арктиці, мають можливість гарантувати фармакології поява нових антибактеріальних препаратів, що проявляється дуже доречно для компаній, що випускають фармацевтичну продукцію. Фармацевтичним компаніям невигідно використовувати кошти на відкриття нових антибіотиків, але мікроби утворюються все більш міцні до багатьох видів антибіотиків, що існують в даний час.

«Якщо ніхто не буде шукати і відкривати нові антибіотики для звичайних інфекцій, то можливе повернення в часи до відкриття антибактеріальних препаратів, коли проста рана в результаті занесеної інфекції могла привести до летального результату», - вважає засновник проекту PharmaSea - Марсель Ясперс.

Проект отримує спонсорську підтримку від Європейського Союзу, в якому беруть участь дослідники з багатьох країн, які займаються пошуком невідомих антибіотиків. Арктичні райони Норвегії найбільш перспективні напрямки для пошуків.
Райони зі складними кліматичними умовами є найбільш підходящими для проведення таких досліджень, оскільки бактерії не мають можливості протистояти тіл, що не зустрічається до цього.

Клітинний біолог Дженет Андерсон і морський біолог Роберт Йохансен, колеги Марселя Ясперса, вважають, що нові бактерії можна знайти в крижаній воді.
«Вони можуть виживати при низьких температурах, які не зустрічаються в інших куточках світу, - сказала Андерсон в інтерв'ю CNN, - ми вважаємо, зважаючи на вміння виживати в екстремальних умовах, у них, можливо, розвинулась унікальна здатність для виживання».

Початкові вивчення виглядають обнадійливими - деякі проби, вивчені в Норвегії та Шотландії, показали свої антибактеріальні властивості. Аналіз підтвердив, що більш ранні відкриття 2006 року, коли вчені виявили популяризацію фармакорезистентності мікроба в Арктиці.

Дослідники PharmaSea все також вивчають можливість створення ліків.

Поділитися посиланням: