Про Академію

Меню

Аспірант МАУП Олександр Спірко став володарем титулу Інтернаціонального чемпіона WBO

04 Червня 2014 12:47

31 травня в одеському Палаці спорту відбувся бій за титул Інтернаціонального чемпіона за версією WBO у першій середній вазі між українським професійним боксером, аспірантом МАУП Олександром Спірком та угорським боксером Дьюлом Вайдом.

Зала була вщент заповнена глядачами. Багато з них прийшли з українською символікою. Під час бою публіка скандувала «Слава Україні! Героям слава!». Бій виявився досить швидким. Олександр Спірко вирішив не тягнути кота за хвоста і нокаутував суперника ще за 12 секунд до кінця першого раунду. Дьюл Вайд пропустив точний правий через руку, опинився на підлозі і підвівся лише на рахунок «десять».

 

Після отримання омріяного титулу  Інтернаціонального чемпіона WBO у першій середній вазі Олександр Спірко відзначив: «Дякую моєму тренеру - Олександру Львовичу Ліхтеру - за високо якісну роботу з виконання плану підготовки, дякую усім хлопцям, які допомагали мені, незважаючи на невідповідність своїх особистих програм моєму тренувальному процесу. Спаринг-партнери були різнопланові, хороші . Їх добре знають у світі боксу. Оскільки суперник став відомий незадовго до бою, то  я  готувався до збірного образу Кращого боксера і як завжди по максимуму».

Вітаємо нашого аспіранта і бажаємо йому нових феєричних перемог!

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: