Про Академію

Меню

Астрофізики назвали граничне число суперземля в Сонячній системі

02 Червня 2016 10:55

Вчені з інституту Смітсонівської обсерваторії в США Скотт Кеньон і Бенджамін Бромлі провели аналіз і оцінили максимально можливе число суперземель, об'єктів які, можуть існувати в нашій Сонячній системі. Препринт, присвячений цій тематиці, вчені виклали на arXiv.org.
Дослідники вважають, що кільце твердих тіл, яке має високу гравітаційної нестабільністю і обертається навколо Сонця, в свою чергу могло виникнути максимум десять таких суперземель. Також дослідники відзначили - даний процес займає всього близько 100-250 млн. Років, якщо об'єкти формуються на відстані до 250 астрономічних одиниць від нашої зірки, Сонця, і 1-2 млрд. Років, якщо це відстань в три рази більше. Також, говорячи про саме поняття суперземлі, то вчені під цим терміном мають на увазі об'єкти, маса яких до 50 разів і більше перевищують саму Землю.
До таких висновків дослідники та науковці з США прийшли, після того як колективно провели ретельне комп'ютерне моделювання Планети Х, з урахуванням всіх параметрів. На існування такої планети вказують вчені Костянтин Батигін, а аткже Майк Браун, які проводили роботу в Каліфорнійському технологічному інституті. Вони заявили, що виявили об'єкт розміром з Нептун у орбіти Плутона, також заявляється, що цей об'єкт в десять разів більша за нашу планету. Ця планета приблизно обертається навколо сонця саме по витягнутій орбіті. Також зазначалося, що за хімічним складом вона схожа найбільше на газові планети, а саме такі як Нептун або Уран.

Поділитися посиланням: