Астрономи зважили Бетельгейзе

15 Травня 2016 14:09

Орієнтовна маса надгіганта Бетельгейзе була визначена астрономами. По весу она равна, примерно, как 15 Солнц. За вагою вона дорівнює, приблизно, як 15 Сонць. Препринт статьи уже опубликован на сайте arXiv.org, а сама статья будет написана в журнале The 9th Pacific Rim Conference on Stellar Astrophysics в ближайшем будущем. Препринт статті вже опублікований на сайті arXiv.org, а сама стаття буде написана в журналі The 9th Pacific Rim Conference on Stellar Astrophysics в найближчому майбутньому.

Точное расстояние и вес данной звезды до сих пор остаются неизвестными. Точна відстань і вага цієї зірки досі залишаються невідомими. Имеется предположение, что Бетельгейзе, относящаяся к классу сверхгигантов, расположена, примерно, в 600-700 световых лет от нас, а масса составляет 15-20 Солнц. Є припущення, що Бетельгейзе, що відноситься до класу надгігантів, розташована, приблизно, в 600-700 світлових років від нас, а маса складає 15-20 Сонць. Каждая оценка звезды на разной модели показывает свой результат, что не может дать точных данных. Кожна оцінка зірки на різній моделі показує свій результат, що не може дати точних даних.

Ученные уже начали изучение звезды и построили примерную модель эволюции красного сверхгиганта. Учення вже почали вивчення зірки і побудували приблизну модель еволюції червоного надгіганта. Выяснилось, что к краю диска Бетельгейзе яркость падает, что позволяет вычислить примерное расстояние равное 650 световых лет от нашей планеты. З'ясувалося, що до краю диска Бетельгейзе яскравість падає, що дозволяє обчислити приблизну відстань рівне 650 світлових років від нашої планети. В пределах вселенной это небольшое расстояния, а значит даже в обозримом будущем астрономы смогут более подробно изучить данный вопрос. В межах всесвіту це невелике відстані, а значить навіть в доступному для огляду майбутньому астрономи зможуть більш детально вивчити дане питання.

Учёными Европейской южной обсерватории (ESO) был представлен снимок туманностей, находящихся вокруг звезды, в высоком разрешении. Вченими Європейської південної обсерваторії (ESO) був представлений знімок туманностей, які перебувають навколо зірки, з високою роздільною здатністю. Туманности, состоящие из оксида алюминия и силикатов имеют радиус в 400 расстояний от Солнца до Земли (астрономические единицы), это значит, что она может оказывать непосредственное влияние на ближайшие планеты. Туманності, що складаються з оксиду алюмінію і силікатів мають радіус в 400 відстаней від Сонця до Землі (астрономічні одиниці), це означає, що вона може безпосередньо впливати на найближчі планети.

Поділитися посиланням: