Меню

Audi взялася за розробку місяцеходу

29 Квітня 2016 04:06

Знаменитий автомобільний виробник Audi вирішив спробувати свої сили і в області розробки космічної тезнікі, і має намір стати самим стильним конкурсантом Google Lunar XPrize. Вона заявила про роботу в тандемі з німецькою компанією PTScientists, що створює власний місяцехід. Автоконцерн надасть технології Quattro і поділиться досвідом виробництва полегшених конструкцій.

Audi надасть допомогу в рекламуванні, розкручування проекту. Свою назву - Audi Lunar Quattro Moon Rover місяцехід отримає в честь розробників. Він здивував інших конкурсантів і журі численними новими технологіями, розробленими самою компанією.

Головною нагороди конкурсу буде удостоєна команда, яка першою доставила на Місяць свою конструкцію, яка зможе проїхати п'ятсот метрів і переслати своїм творцям зображення і зйомки високої якості. Приз налічує 30000000 $. Передбачається підтримка конкурсу вченими і інженерами різних країн, що прискорить створення недорогих роботів для космічних досліджень.

PTScientists, в процесі створення свого місяцехода, вже вона удостоєна двох призів. А із застосуванням можливостей автомобільної компанії буде легше дістатися до Місяця. У Мюнхені, в концепт-дизайн студії Audi, ведеться розробка місяцеходу зі значним зменшенням його ваги. Залишається шкодувати про відсутність в конкурсі призу за стильний дизайн.

Поділитися посиланням: