Меню

Барви Києва очима студентів МАУП

17 Лютого 2015 15:42

Напередодні свята був проведений конкурс творчих робіт «Барви Києва», у якому взяли участь  студенти Міжрегіональної Академії управління персоналом.  Конкурсанти віком від 14 до 35 років змагалися у 6-ти номінаціях: живопис, декоративно-прикладне мистецтво, проза, мультимедійні презентації та відео, фото та поезія. Роботи учасників мали відображати  місто Київ у всіх барвах – його величність і красу, як столиці України. Студенти МАУП презентували роботи у номінаціях «Фото (розміром 30х21)» та «Поезія». На конкурсі свої фотознімки представила студентка 3-го курсу Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва Анастасія Ткач. На загал Анастасія представила чотири роботи: «Безмежність Дніпра», «Святі Печерські пагорби», «Швидкоплинність столичного життя», «Втілення гармонії». Її творчі доробки вразили журі своєю композицією, манерою гри світлотіні, витонченістю півтонів, правильністю передачі кольорової гамми,  а також вдалого комбінування різкості та контрастності одночасно у фотознімках. 

Студентка 1-го курсу Інституту права ім. князя Володимира Великого Вікторія Шумнова презентувала роботи у номінації «Поезія». Триптих «Київ… Рік 2014» – поетичний доробок Вікторії.  У віршах, присвячених столиці України, подіям, що відбувалися на Майдані, студентка передала справжній вир емоцій, який бентежив душу дівчини у важкі, справді доленосні часи для нашої країни.

За словами організаторів конкурс «Барви Києва» та святкова програма до дня Києва «Київ – моя муза і любов», спрямовані на формування і розвиток творчих особистостей, створення та зміцнення різносторонніх творчих, культурних і дружніх відносин  між молоддю ВНЗ.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: