Про Академію

Меню

Борються з ІГ хакери перевірили свої сили на сайті «Бі-бі-сі»

29 Квітня 2016 03:58

Підкреслюється, що співтовариство має намір протистояти «Ісламському державі» на полях всесвітньої мережі, а головна сторінка британської організації була атакована хакерами з метою випробувати свій потенціал.

«Ми віддали перевагу« Бі-бі-сі »тому, що хотіли перевірити можливості наших серверів», - пише New World Hacking в Twitter.

Атака на «Бі-бі-сі» відбулася 31 грудня. Внаслідок нападу сайт телерадіомовної корпорації був недоступний декілька годин.

За тиждень до цього інше хакерської освіту Anonymous приписав Туреччини сприяння Ісламському державі, пізніше заявивши про початок кібервійни з Анкарою. Спільнота поручилася провести DDoS-атаки на всі райони країни в мережі, включаючи банки і сторінки державних відомств, якщо Туреччина не обірве зв'язку з визнаною незаконною у багатьох країнах організацією.

Слідом після осінніх агресій терористів в Парижі, Anonymous зобов'язалося зміцнити війну проти ІГІЛ. Бойовики відреагували виданням керівництва з попередження від наскоків хакерів.

Всесвітнє формування зломщиків було створено в 2003 році. У його обоймі немає глави і апарату управління. Anonymous влаштовують хакинге по всій мережі, таким чином висловлюючи незадоволення. Як правило, жертвами нападів стають урядові установи і правоохоронні органи.

Поділитися посиланням: