Про Академію

Меню

Частина клієнтів Virgin Galactic відмовилися від польоту в космос

29 Квітня 2016 04:04

Більше 20 клієнтів компанії Virgin Galactic прийняли остаточне рішення не летіти в суборбітальний політ і звернулися з проханням про повернення грошей за квитки, які були куплені заздалегідь. Все це сталося через нещасного випадку в результаті, якого розбився космічний корабель SpaceShipTwo, а пілот трагічно загинув.

Компанією Virgin Galactic було продано приблизно 800 квитків в космос, за ціною, яка була значно нижче ніж у конкурентів на те времч. Це перший сумний інцидент за 10 років роботи компанії, через якого бажаючі бути на борту корабля відмовилися від польоту.

31 жовтня зазнав аварії суборбітального космічного корабля SpaceShipTwo, коли він виробляв експериментальний політ. Після того як літак White Knight Two доставив корабель на необхідну для зльоту висоту SpaceShipTwo вибухнув і розсипався на частини. В результаті аварії корабля поплатився життям другий пілот, а командир корабля хоч і залишився живий, встигнувши катапультуватися, але отримав важкі ушкодження і каліцтва, які не дадуть йому можливості продовжити подальшу кар'єру.

Проведення польотів планували на весну 2015 року, але з урахуванням того, що сталося тільки через півроку буде проводитися наступна серія випробувальних польотів. Компанія Virgin Galactic оцінює вартість квитка в космос в 250 тисяч доларів США.

Поділитися посиланням: