Меню

«Чиста столиця починається з мене!»

14 Квітня 2014 16:34

12 квітня Київське комунальне об’єднання зеленого будівництва і експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» за підтримки Київської міської державної адміністрації у рамках щорічного двомісячника з благоустрою провів загальноміську акцію «Чиста столиця починається з мене!». У заході взяли участь і студенти Міжрегіональної Академії управління персоналом.

В цей день студенти Академії зробили Київ чистішим, завітавши великою юрбою до парку «Нивки» та приєднавшись до акції. Кожному колективу, який долучився до масового суботника, був виділений певний сектор парку для прибирання – у студентів МАУП був сектор № 4. На відведеній території було зібрано чималу кількість сміття, яке згубно впливало на екологічну ситуацію у парку. 

За добру справу організатори віддячили студентам пригощанням смачною кашею і чаєм. Також молоді показали дачу М.Хрущова, де кожен міг помилуватися мальовничими пейзажами природи. Важливою темою стало і проведення показового виступу та інструктажу для студентства від  пожежників, які розповіли про проведення найнеобхідніших заходів під час пожежі на природі. 

«Саме завдяки внеску кожного з нас – Київ стане чистішим. Слід починати з себе і тоді впевненими кроками ми побудуємо щасливе майбутнє!»- зазначила директор Департаменту з позанавчальної роботи Валентина Слісаренко.

Завершився квітневий суботник концертом самодіяльності, на якому студенти змогли відпочити після важкої праці.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: