Чорні крила голодомору

02 Грудня 2005 13:18

Немало часу збігло відтоді, як в одному з найблагодатніших куточків землі, аграрній скарбниці світу – Україні – від голодної смерті одночасно обривалися мільйони людських життів. В результаті спланованого геноциду, українців – найдавнішу націю у світі – фактично було поставлено на межу виживання.

Страшний спадок голодоморів й досі висить над нами. Нині надзвичайно важливо аби українська та світова спільнота доклали максимум зусиль, щоб не допустити повторення цього лиха.

Дні жалоби за мільйонами загиблих у ті страшні роки пройшли по всій Україні. Поминальний молебень у пам’ять про жертви голодоморів відбувся і в найбільшому українському недержавному вузі – Міжрегіональній Академії управління персоналом. Біля пам’ятника жертвам голоду-геноциду зібрались відомі вітчизняні та зарубіжні політики, науковці, громадські діячі, представники дипломатичного корпусу. Вшанувати померлих до меморіалу прийшли, зокрема, президент Міжнародної Кадрової Академії та Міжрегіональної Академії управління персоналом, голова Української Консервативної Партії Георгій Щокін, народний депутат, голова Республіканської партії Левко Лук’яненко,  віце-президент, ректор МАУП Микола Головатий.

Цього ж дня в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулась ІV Міжнародна наукова конференція «Єврейсько-більшовицький переворот 1917 року як передумова червоного терору та українських голодоморів». Організатори конференції – Міжрегіональна Академія управління персоналом, Міжнародна Кадрова Академія, Конфедерація недержавних вищих закладів освіти, Асоціація дослідників голодоморів в Україні. Упродовж останніх п’яти років науковці вищезазначених організацій за активної підтримки Інституту історії України Національної Академії Наук напрацювали значний обсяг матеріалів по голодоморах 1921 – 1923, 1932 – 1933 та 1946 – 1947 р. р. За активної участі МАУП проведено, зокрема, Всеукраїнські наукові конференції «Голодомор 1932 – 1933 років як величезна трагедія українського народу», «Голодомор 1932 – 1933 років: основні дійові особи і механізми здійснення», ІІІ Міжнародна наукова конференція «Голодомори в Україні: геноцид і опір», проведено численні круглі столи, підготовлено низку тематичних видань.

Відкрив ІV Міжнародну наукову конференцію президент МАУП, професор Георгій Щокін. Обгрунтовуючи тематику конференції, він, зокрема, зазначив: «Чому саме жовтневий переворот 1917 року, згодом названий більшовиками «Великою жовтневою соціалістичною революцією», насправді заслуговує іншої назви – «єврейсько-більшовицький»? Бо, з одного боку, провідна роль у цій соціалістичній революції належала етнічним євреям, а з іншого – її ідеологією був сумнозвісний більшовизм. Наприклад, широко відоме означення гітлерівського режиму як «німецько-фашистський», і ніхто не звинувачує дослідників та публіцистів у якомусь вигаданому «антигерманізмі» або «германофобії», оскільки йдеться про констатацію загальновідомого історичного явища. Теж саме повинно стосуватися і визначення «єврейсько-більшовицький режим»» (повний текст виступу Георгія Щокіна читайте тут).

«Те, що в історії довгі роки називали Великою Жовтневою соціалістичною революцією, - додав віце-президент, ректор Академії Микола Головатий, - є одним з тих політичних міфів, які нав’язували всьому світові. Є всі підстави з наукової точки зору подивитись на те, наскільки цей жовтневий переворот дійсно був тією Великою Жовтневою соціалістичною революцією».

Під час роботи конференції присутні підняли багатоаспектну проблематику організованих комуністичним режимом геноцидних голодоморів в Україні, розглянули питання про українські голодомори і реалізацію злочинної політики більшовизму, терор як сутність ідеології сіонізму та більшовизму, соціальні і демографічні наслідки геноциду українського народу та його штучної асиміляції. Про це йшлося, зокрема, і у доповіді «Голодомор як спосіб винищення українського народу» народного депутата, відомого українського дисидента Левка Лук’яненка. «Спосіб винищення людей голодомором було винайдено давно, ще до нової ери у Єгипті фараоновим візиром юдеєм Йосипом», - зазначив Левко Григорович. Юдео-комуністичний режим добре засвоїв досвід свого єгипетського попередника під час геноциду українського народу.

ІV Міжнародна наукова конференція «Єврейсько-більшовицький переворот 1917 року як передумова червоного терору та українських голодоморів» привернула до себе увагу українських та зарубіжних наукових кіл, представників громадськості – усіх, хто не бажає бути осторонь принципової оцінки минулого в історії українства, його трагічних сторінок. Із своїми доповідями виступили, зокрема, директор Книжкової палати України, доктор технічних наук Микола Сенченко («Пограбування народів – предтеча голодоморів і геноцидів»), професор Харківського національного університету ім. Каразіна Анатолій Кіндратенко (Етнічні війни проти українців 1917-1921 р.р.), про голодоморний геноцид в Україні розповіла очевидиця тих подій Євгенія Сакевич-Даллас (США).

«Ми ставили собі завдання збудити українську національну свідомість, - сказав на завершення Георгій Щокін, - і подбати про те, аби в Україні була своя українська влада, свій порядок, а головне, щоб світова громадськість визнала голодомори, три величезні голодомори в Україні, як планові голодомори-геноциди проти української нації, як механізм її нищення».

Поділитися посиланням: