Меню

День фінансової грамотності у МАУП

13 Листопада 2014 16:41

12 листопада у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся День фінансової грамотності за сприяння «ТАСКОМБАНКу».

На початку до студентів звернувся Проректор з навчально-методичної роботи, генеральний директор Президентського університету МАУП Микола Курко. Микола Несторович зазначив, що сьогодні в країні час змін, у тому числі і економічних, тому проведення Дня фінансової грамотності є досить актуальним і корисним для студентства.

Заступник Голови Правління, керівник Центрального регіону «ТАСКОМБАНК» Олег Поляк презентував  студентам на заході навчальний посібник «Фінансова грамотність» та розповів про особливості кредитування, інструменти для розрахунків в торгівельно-сервісній мережі – безконтактні платіжні картки Visa та MasterCard, види карток та WEB-платежі.

 

Зокрема Олег Якович закцентував увагу на тому, що картки бувають різних видів: дебітова та кредитна, індивідуальна та корпоративна, чіпована та з магнітною стрічкою. Цікавою стала для студентів і інформація про різницю між платіжними системами Visa та MasterCard. Голова Правління розповів, що система Visa поширена в Америці і здебільшого платежі проходять у доларах, натомість MasterCard користуються в Європі і валютою для розрахунків є євро. Найбільше студентів зацікавила  презентація Олегом Поляком та директором Київського відділення № 36 «ТАСКОМБАНКу» Андрієм Івженком «Картки студента». Така картка дає можливості: отримати кредит на навчання без застави та поручителя, поповнювати картку без комісії, користуватися Інтернет-банкінгом 24 години на добу 7 днів на тиждень та ще багато послуг.

 

Також Олег Поляк запропонував студентам пройти практику  у відділеннях банку з можливим подальшим працевлаштуванням: «Ми хочемо взяти студентів на практику до банку і дати шанс молоді проявити себе. За результатами проходження практики, ви пройдете атестацію, і при успішному її складанні, ми готові взяти вас на роботу». Ініціативу банку підтримала і директор Центру організації практики, працевлаштування студентів та роботи з випускниками МАУП Ксенія Ловецка: «Це чудова нагода для вас, студенти, адже потрібно з чогось починати. Після закінчення вишу необхідно мати резюме, у якому ви вкажете солідні фірми та організації, у яких проходили практику. Адже саме на практичні навички  звертають увагу роботодавці при прийомі на роботу випускників. «ТАСКОМБАНК» являється універсальною базою практики, де є місце для всіх спеціальностей і де кожен з Вас зможе знайти себе, а також може для Вас стати першим і дуже значимим робочим місцем».

  

Наприкінці заходу студенти змогли особисто поспілкуватися із представниками банку та довідатися більш детально про особливості проходження практики.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: