Про Академію

Меню

День Святого Миколая – свято милосердя і доброчинності

17 Грудня 2013 16:41

Кожна дитина напередодні Дня Святого Миколая чекає чогось незвичайного, чудесного і неймовірного. Проте існує така категорія малечі, якій на Свято Чудотворця не покладуть під подушку подарунок. Це діти, котрі живуть у притулках та дитячих будинках. Аби не залишити їх без дива в Міжрегіональній Академії управління персоналом вже за традицією влаштовують благодійний концерт у рамках загальноакадемічної акції «Студенти МАУП – дітям-сиротам».

Благодійний концерт було започатковано у 2012 році за ініціативи студента МАУП, іранця за походженням Хоссейна Мірзаголі, який запропонував організувати концерт, завдяки якому збиратимуться кошти для дітей із притулку.

Цьогоріч 17 грудня у кіноконцертному залі «Україна» відбувся грандіозний благодійний концерт. Напередодні усі охочі і небайдужі могли придбати квитки на захід, а зібрані кошти організатори витратять на солодкі подарунки, фрукти, канцтовари, гігієнічні засоби, настільні ігри дітям із притулку№1 Служби захисту дітей КМДА.

Свято розпочалося вітальним словом проректора з наукової та виховної роботи МАУП Миколи Головатого:«19 грудня унікальне християнське православне свято – День Святого Миколая. Миколай був людиною, що походила з багатої сім’ї, батьки якого були торгівцями та мореплавцями. Він накопичив велику кількість грошей, проте потім зрозумів, що потрібно всі заощадження віддати людям. І з того часу Святий Миколай роздавав не тільки своє багатство матеріальне, але й ніс людям добро. В історію він увійшов одним із найулюбленіших Святих Ісуса Христа». Микола Федорович також побажав усім присутнім щастя, добра, злагоди і здоров’я та подякував колективам і учасникам концерту за те, що вони роблять важливу і хорошу справу.У благодійному концерті взяли участь найкращі зірки Академії:

·       Випускниця Академії – Тетяна Зубро;

·       студенти МАУП – Катерина Агафонова та Яна Пилипчук;

·       студент Економіко-правового технікуму при МАУП Олександр Тихоненко;

·       танцювальний колектив Навчально-виховного комплексу «Престиж»;

·       народний ансамбль танцю «Перлина»;

·       запрошені гості – Анна Ліліченко та Юліана Толмачова.

Під час виступів у залі панувала атмосфера доброзичливості, щирості та тепла. Кожен учасник концерту по-особливому намагався висловити всю палітру емоцій.  Серця зірок Академії були сповнені милосердям, а виступи  стали справжніми проявами любові та підтримки дітей, які опинилися у складних життєвих умовах.

Голова Студентської ради МАУП Аріна Коломієць висловила подяку кожному, хто взяв участь у благодійному концерті, придбав квиток і долучився до акції «Студенти МАУП – дітям-сиротам».

 

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: