День відкритих дверей

05 Березня 2007 15:40

 3 березня Міжрегіональна Академія управління персоналом приймала у своїх стінах всіх бажаючих познайомитись з навчальним закладом, його звичаями та традиціями.

Абітурієнти отримали нагоду поспілкуватись з професорсько-викладацьким складом і керівництвом Академії, особисто розпитали про всі аспекти, умови та вимоги до навчання. Також, усі гості оглянули територію Академії та бібліотеку, навчальні корпуси і приміщення Президентського університету. Майбутні студенти особисто пересвідчились, що в Академії діє потужна науково-дослідна база, а навчатимуть їх провідні фахівці та висококваліфіковані педагоги, які допомагатимуть їм опановувати найпрестижніші спеціальності, створюючи сприятливі умови для здобуття якісної освіти європейського рівня.  

Ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом Микола Головатий розповів про традицію проведення Дня відкритих дверей: «У зв’язку з тим, що на вітчизняному ринку освітніх послуг функціонує багато навчальних закладів, кожен з них намагається відпрацювати власну систему роботи з абітурієнтами. Міжрегіональна Академія управління персоналом протягом всього року працює зі своїми абітурієнтами, маючи підготовче відділення, ліцей та технікуми. Активну роботу по ознайомленню абітурієнтів з Академією, ми, як правило, розпочинаємо у лютому. Традиційно два рази на місяць проводимо День відкритих дверей для батьків та дітей, яких знайомимо з умовами надання освітній послуг, встановлюємо з ними контакти для того, щоб потім у травні-червні провести екзаменаційні випробування та зачислити абітурієнтів до лав Академії. Кожен вищий навчальний заклад для того, щоб мати свого абітурієнта повинен бути привабливим. Академія, маючи потужну систему підготовчих відділень, ліцеї та технікуми, власну велику видавничу базу, видаючи понад 150 найменувань літератури щорічно, чотири газети та журнал «Персонал», культурологічні клуби, що займаються пропагуванням Академії, має можливість дійти до кожного випускника загальноосвітніх закладів, з тим щоб запропонувати йому якісне навчання європейського рівня. Академія приваблива ще й тим, що має сьогодні 15 напрямів з підготовки спеціалістів по 60 спеціальностям, щороку їх кількість зростає».

Ректор запросив усіх охочих та спраглих до знань молодих людей 24 березня на День відкритих дверей до найбільшого недержавного навчального закладу України.

Нині найбільш популярними спеціальностями серед абітурієнтів є фінанси, облік та аудит, маркетинг, комп’ютерні науки та іноземна філологія.

Цього дня 248 чоловік вже оформили документи на навчання в технікумах та інститутах МАУП.

 Прийшовши до Академії у День відкритих дверей, вони отримали знижку на навчання 15%.

 

Не зволікайте, оберіть своє майбутнє вже сьогодні!

Чекаємо Вас 24 березня.

 

 
Поділитися посиланням: