День відкритих дверей

26 Березня 2007 13:55

24 березня Міжрегіональна Академія управління персоналом приймала у своїх стінах всіх бажаючих познайомитись з навчальним закладом, його звичаями та традиціями.

Абітурієнти отримали нагоду поспілкуватись з професорсько-викладацьким складом і керівництвом Академії, особисто розпитали про всі аспекти, умови та вимоги до навчання. Також, усі гості оглянули територію Академії та бібліотеку, навчальні корпуси і приміщення Президентського університету. Майбутні студенти особисто пересвідчились, що в Академії діє потужна науково-дослідна база, а навчатимуть їх провідні фахівці та висококваліфіковані педагоги, які допомагатимуть їм опановувати найпрестижніші спеціальності, створюючи сприятливі умови для здобуття якісної освіти європейського рівня.  

Ректор Академії Микола Головатий запросив усіх охочих та спраглих до знань молодих людей 21 квітня на День відкритих дверей до найбільшого недержавного навчального закладу України.

Нині найбільш популярними спеціальностями серед абітурієнтів є фінанси, облік та аудит, маркетинг, комп’ютерні науки та іноземна філологія.

Цього дня 277 чоловік вже оформили документи на навчання в технікумах та інститутах МАУП.

Прийшовши до Академії у День відкритих дверей, вони отримали знижку на навчання 15%.

Не зволікайте, оберіть своє майбутнє вже сьогодні!

Чекаємо Вас 21 квітня.

Поділитися посиланням: