День відкритих дверей

27 Червня 2007 10:58

Напередодні, в усіх регіональних структурних підрозділах Міжрегіональної Академії управління персоналом, яких понад 50 по всій України, відбувся останній, в цьому навчальному році, День відкритих дверей.

Усі охочі та спраглі до знань юнаки та дівчата познайомились з навчальним закладом, його звичаями та традиціями.

Абітурієнти отримали нагоду поспілкуватись з професорсько-викладацьким складом і керівництвом Академії, особисто розпитали про всі аспекти, умови та вимоги до навчання. Також, усі гості оглянули територію Академії та бібліотеку, навчальні корпуси і приміщення Президентського університету. Майбутні студенти особисто пересвідчились, що в Академії діє потужна науково-дослідна база, а навчатимуть їх провідні фахівці та висококваліфіковані педагоги, які допомагатимуть їм опановувати найпрестижніші спеціальності, створюючи сприятливі умови для здобуття якісної освіти європейського рівня.

 Нині найбільш популярними спеціальностями серед абітурієнтів є фінанси, облік та аудит, маркетинг, комп’ютерні науки та іноземна філологія.

Цього дня понад 160 чоловік вже оформили документи на навчання в інститутах та технікумах МАУП.

Прийом документів на навчання в Академію триватиме до 13 липня, усю детальну інформацію ви можете отримати у приймальній комісії МАУП, яка працює щоденно.

Вступні іспити до інститутів та технікумів Академії розпочинаються 16 та 23 липня відповідно.

Запрошуємо усіх охочих до знань на навчання до Міжрегіональної Академії управління персоналом!

Не зволікайте, оберіть своє майбутнє вже сьогодні!

    
Поділитися посиланням: