День відкритих дверей

19 Лютого 2007 12:04

17 лютого Міжрегіональна Академія управління персоналом приймала у своїх стінах всіх бажаючих познайомитись з навчальним закладом, його звичаями та традиціями.

Абітурієнти отримали нагоду поспілкуватись з професорсько-викладацьким складом і керівництвом Академії, особисто розпитали про всі аспекти, умови та вимоги до навчання. Також, усі гості оглянули територію Академії та бібліотеку, навчальні корпуси і приміщення Президентського університету. Майбутні студенти особисто пересвідчились, що в Академії діє потужна науково-дослідна база, а навчатимуть їх провідні фахівці та висококваліфіковані педагоги, які допомагатимуть їм опановувати найпрестижніші спеціальності, створюючи сприятливі умови для здобуття якісної освіти європейського рівня.  

Ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом Микола Головатий розповів про традицію проведення Дня відкритих дверей: «Чим більший навчальний заклад, тим більш систематично він має працювати з абітурієнтами та студентами орієнтуючи їх на відповідну освіту та фах. Сьогодні МАУП, це понад 53 тисячі студентів по всій Україні та закордоном, це величезний штат співробітників та висококваліфікованих викладачів, це 38 кафедр лише в київському Президентському університеті, але ми маємо надалі продовжуємо постійно працювати з абітурієнтами, намагаємось максимально точно зорієнтувати дитину до того, до чого вона схильна від народження та особистого таланту. У День відкритих дверей, ми зустрічаємось з випускниками ліцеїв, технікумів та шкіл, для того, щоб максимально точно їх зорієнтувати в подальшому здобутті освіти. Ми продовжуємо й надалі плідно працювати та готувати гідних висококваліфікованих спеціалістів для народного господарства країни».

Цього дня 250 чоловік вже оформили документи на навчання в технікумах та інститутах МАУП.

 Прийшовши до Академії у День відкритих дверей, вони отримали знижку на навчання 15%.

Наступний День відкритих дверей відбудеться 3 березня, знижка на навчання 15%

Поділитися посиланням: