День відкритих дверей в МАУП

25 Березня 2008 13:39

22 березня у Міжрегіональній Академії управління персоналом пройшов традиційний День відкритих дверей. Академія гостинно приймала у своїх стінах всіх бажаючих познайомитись з навчальним закладом. Абітурієнти поспілкувались з викладачами і керівництвом Академії, особисто розпитали їх про умови та вимоги до навчання. Традиційно популярними були бізнесові спеціальності.

Майбутні студенти переконались, що в процесі навчання в Академії вони зможуть засвоїти фундаментальний цикл гуманітарних, політичних і соціально-економічних дисциплін, отримати сучасні знання з цілого ряду практично-орієнтованих предметів, зокрема психології управління та прийняття рішень, мистецтва переконувати та слухати інших. І найголовніше, в Академії студенти вчаться застосовувати набуті знання для досягнення як власного, так і суспільного добробуту.

Цього дня 231 найбільш далекоглядних з гостей вже отримали знижку, завітавши до Академії, на обрану спеціальність, з них студентами Президентського університету стануть 157 осіб. У технікумах при МАУП навчатимуться 74 студенти. Прийшовши до Академії у день відкритих дверей вони отримали знижку. А ті, хто не встигли завітати цього разу, матимуть таку нагоду у наступний

День відкритих дверей -  17 квітня.
Знижка  – 10 %
Завітайте до нас!

Поділитися посиланням: