Про Академію

Меню

День вручень у Чернівецькій філії МАУП

22 Жовтня 2013 12:53

 

На 15-ому році функціонування у Чернівецькій філії встановилася стійка традиція: всі офіційні документи, які видаються у системі МАУП, вручати урочисто – дипломи, студентські квитки, безкоштовні підручники з базового закладу і навіть контракти про підготовку. Бо такі дійства народжують атмосферу позитиву, добра, пошанування та уваги до людини, чого сьогодні так бракує в системі відносин у різних сегментах суспільного життя.

Сонячного жовтневого дня за участю керівника апарату Господарського суду Чернівецької області Марії Кожокар філія зібрала 35 студентів на День вручень. Найактивніші одягнули мантії та кольорові комірці на відзнаку отримання диплома рівня «спеціаліст», як от Костянтин Апетрі, Оксана Бідюк, Марія Пиріжок, Елізабет Гончар чи то «бакалавра» - Інна Петракова, Дмитро Кобевко, Леся Іліщук, Сергій Кусяк та інші. Бакалаври сфотографувалися зі своїм куратором Іриною Антонюк, яка чотири роки дбала про формування юних юристів та організовувала їх цікаве студентське життя.

Цього ж дня у філії була проведена відкрита інтерактивна лекція на п’ятому курсі із дисципліни «Державне управління» на тему «Система органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні», яку провела викладач Олександра Поляк та котру відвідали з наступним обговоренням викладачі навчального закладу Світлана Приказка, Ірина Антонюк, Кароліна Гришко та Галина Ковбас.

Поділитися посиланням: