Про Академію

Меню

День знань – особливе свято студентства!

01 Вересня 2014 15:54

Особливою яскравістю та духом патріотизму запам’ятався цьогорічний День знань у Міжрегіональній Академії управління персоналом. Студенти вбрані у святкові костюми та вишиті сорочки зібралися 1 вересня на Площі знань.

 

За багаторічною традицією свято розпочалося молебнем біля каплиці Святого Георгія Побідоносця, який проводив доктор богослов’я, завідувач кафедри українського православ’я та теології МАУП отець Діонісій: «Кожного року, наслідуючи традицію нашої рідної академії, ми розпочинаємо новий навчальний рік з молитви та Божого благословення. Українська Православна Церква завжди підкреслює, що освіта, виховання наука, інтелектуальне зростання та духовний подвиг людини — це шлях до самовдосконалення та збагачення людської особистості. Саме тому освіта й наука мусять постійно оновлюватися та надихатися Словом Божим і молитвою. Вільнолюбний, багатостраждальний але побожний український народ в Україні та в усьому світі на скрижалях свого серця закарбував найвищі святощі: Бог, Церква і рідна ненька —  Україна. Пам’ятаючи про ці важливі речі, Міжрегіональна Академія управління персоналом творить дивосвіт життя, долаючи безліч труднощів, негараздів, але не втрачаючи найдорожчого скарбу нашої історії та культури: релігії, мови, пісні, слова, свободи й духовної величі».

 

На урочистості присвячені Дню знань були запрошенішановні гості, представники політичної, мистецької, наукової та спортивної еліти України:

  • Тедеєв Ельбрус Сосланович – заслужений майстер спорту з вільної боротьби, чемпіон олімпійських ігор, народний депутат України;
  • Дудник Юрій Павлович – голова Державної інспекції навчальних закладів України;
  • Ануфрієв Микола Іванович – доктор юридичних наук, заслужений юрист України, почесний ректор МАУП;
  • Гурбанов Руслан  Камієв оглу – 3-й секретар посольства Азербайджанської республіки в Україні;
  • Шовкошитний Володимир Федорович – народний депутат України 1-го скликання, член ради Національної спілки письменників України, директор видавництва «Український приорітет», поет;
  • Нечепа Василь Григорович – кобзар, народний артист України, лауреат національної премії імені Т.Г. Шевченка.

Після внесення прапору України, прапорів Міжнародної кадрової академії та Міжрегіональної Академії управління персоналом і виконання Гімну України до присутніх із вітанням та напутнім словом звернувся ректор Академії Анатолій Подоляка:«Сьогодні особливе свято. Для одних це хвилюючий день початку студентського життя, для інших – новий навчальний рік на улюбленій роботі. Але всіх вас, незалежно від віку та статусу студента або викладача, об’єднує одне - ви йдете по цікавій дорозі безперервного знання світу, набуття нових знань і плідного обміну ними. Саме вільний дух знань і відкриттів, атмосфера творчості і творення – головна цінність в нашій Alma Mater!»

Далі естафетну паличку привітань перейняв Ельбрус Тедеєв: «Дорога Академіє, гості, студенти і батьки! Від щирого серця вітаю вас із Днем знань! Зичу вам реалізувати свій потенціал у сфері знань, фізичної культури і спорту. В добру путь! »

З початком нового навчального року усіх присутніх привітаві Юрій Дудник, зазначивши, що сьогодні, коли всі говорять про мир та про перемогу, перемогою студентства є високий рівень знань.

Слова привітання в цей день мали і студенти, зокрема представник Студентської ради при голові Голосіївської у місті Києві державної адміністрації, студент Економіко-правового технікуму при МАУП Дмитро Зубрицький: «Сьогодні день, який ми всі чекаємо щороку. Чекаємо з хвилюванням, адже за літо скучили один за одним, за уроками, за студентськими розвагами. І сьогодні вранці ми з радістю вітали один одного і своїх викладачів. Вітаємо студентів, які увійшли у нашу дружну родину і наступні роки, вони навчатимуться у закладі, який ми справді щиро любимо!»

  

На святковій лінійці студентам-першокурсникам МАУП урочисто вручили студентський квиток Микола Ануфрієв та Ельбрус Тедеєв. А студентки Інституту реклами Ірина Ячковська та Анастасія Лагушева повідали новоспеченим студентам про основні традиції Академії.

 

Також із Днем знань привітали милозвучними піснями усіх присутніх студентки Академії Катерина Агафонова, Вікторія Шумнова та студентка Економіко-правового технікуму при МАУП Яна Засенко.Наприкінці урочистостей пролунав гімн МАУП «Віват Академія!», який надихаєщороку студентів до нових звершень в освітній сфері.

 

Після закінчення урочистої лінійки 3-й секретар посольства Азербайджанської республіки в Україні Гурбанов Руслан Камієв оглу, ректор МАУП Подоляка Анатолій Миколайович та директор Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва Бідзюра Іван Павлович поклали квіти до пам’ятника Гейдару Алієву.

 

 

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: