Про Академію

Меню

День знань у Луганському інституті МАУП

05 Вересня 2013 10:21

Перше вересня… Початок осені... Початок студентського життя… Для викладачів –  початок нового навчального року, початок трудових буднів, але все  це – одне свято, без якого вони вже не уявляють свого життя.

Традиційно цього дня у Луганському інституті МАУП проходив урочистий захід, присвячений початку нового навчального року.

На фото: урочисте відкриття святкового заходу з нагоди 1 вересня – Дня знань.

Відкриття заходу розпочалося зі звернення до першокурсників з вітальними словами директора Луганського інституту МАУП та Коледжу при ЛІ МАУП Олега Матвієнка. Він щиро привітав студентів, викладацький склад інституту і коледжу та висловив впевненість, що першокурсники підуть обраним шляхом твердо і впевнено, здобудуть багато славних перемог, досягнуть вершин професійного успіху. Також Олег Ігорович наголосив: «Сьогодні у нас свято зустрічі нового навчального року. Свято радісне, світле і щире! Свято, яке розділяють разом з нами батьки, викладачі, студентство. Вітаю всіх вас з цим визначним днем, адже знання є невід'ємною частиною виховного процесу будь-якої людини.  Усі шляхи цього дня ведуть до навчальних закладів, розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної і частіше нелегкої дороги – дороги знань, дороги до нових звершень. Особливим і безперечно визначним в житті стане він для наших першокурсників, які вперше ступають на незвіданий шлях. Нехай він принесе Вам удачу. Ще раз всіх присутніх вітаю з цим знаменним, чудовим і хвилюючим святом!».

Настоятель Свято-Петропавлівського собору протоієрей отець Василь  затрадицією привітавстудентів та колектив інституту з Днем знань та освятив усіх присутніх. Він побажав подальших перемог та досягнень, наснаги й цілеспрямованості, впевненості у власних силах, а також злагоди, духовної єдності та надії.

На фото: благословення присутніх від
настоятеля Свято-Петропавлівського собору - протоієрея отця Василя.

Під час урочистостей за активну участь у житті інституту та Коледжу грамотами «За особистий внесок у розвиток Коледжу при Луганському інституті МАУП» були нагородженні заступник директора з навчально-методичної роботи та забезпечення діяльності відбіркової комісії Ольга Охотникова та начальник управління з науки, ліцензування та акредитаційного аналізу освітньої діяльності, кандидат педагогічних наук, доцент Міжнародної Кадрової Академії Наталія Немченко.

 

На фото: нагородження
Охотникової О.В.
На фото: нагородження 
Немченко Н.В.

 

У цей урочистий день було вручено грамоти студентам Коледжу при ЛІ МАУП, які проявили себе під час навчання як сумлінні, старанні та доброзичливі студенти, які досягли великих успіхів та отримали дипломи з відзнакою.

На фото: нагородження найкращих студентів Коледжу при ЛІ МАУП.

А також були нагородженні грамотами найкращі студенти Луганського інституту МАУП за відмінне навчання та активну участь у житті інституту.

На фото: нагородження грамотами студентів Луганського інституту МАУП.

У цю святкову мить випускники Луганського інституту МАУП 2013 року отримали свої дипломи.

На фото: урочисте вручення дипломів випускникам Луганського інституту МАУП 2013 року.

У День знань старшокурсники приймали до своєї родини Коледжу молодших товаришів. З цієї нагоди було оголошено наказ-заповідь старшокурсниками тим, хто прийшов навчатися на І курс до Коледжу при Луганському інституті МАУП. Від імені студентського колективу від щирого серця вони привітали першокурсників та побажали успіхів у навчанні, досягнення своєї мети та йти завжди лише вперед: «Дорогі першокурсники! Вітаємо вас з Днем знань! Сьогодні День знань – радісне і хвилююче свято, свято зустрічі зі своїми наставниками і одногрупниками. Це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші викладачі, - ми завжди залишаємося вашими учнями! Усім, хто в цей День вперше переступає поріг навчального закладу здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. Нашим дорогим першокурсникам бажаємо - ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Щасливої дороги усім тим, хто йде вперше до навчального закладу! Щасти вам!».

Далі відбулось вручення студентських квитків першокурсникам.

На фото: урочисте вручення студентських квитків першокурсникам.

На фото: урочисте вручення студентських квитків першокурсникам.

Крім того, у цей день, перед початком навчального року старшокурсниками студентам І курсу Коледжу за традицією було урочисто вручено символічний студентський квиток.

На фото: вручення символічного студентського квитка.

Бажанням звернутися до присутніх зі словами вітання та вдячності керівництву навчального закладу проявила студентка І курсу Коледжу, яка зазначила: «Розпочався новий навчальний рік, який для нас всіх відкрив нову осінню дорогу – дорогу до знань, до нових звершень. Щиро дякуємо керівництву за те, що для нас відкрило свої двері, за добродушне вітання, та ми, у свою чергу, з радістю переступаємо поріг навчального закладу, який стане для нас – першокурсників – новою оселею. Цей день залишиться для нас особливим і визначальним у житті та запам’ятається нам святковою атмосферою, піднесеним настроєм, почуттям чогось найважливішого у житті. Ще раз вітаю всіх з початком нового навчального року!».

На фото: виступ з вітальними словами студентки І курсу Коледжу при ЛІ МАУП.

Під час заходу усіх студентів привітала Пані Наука, яка побажала наполегливості, самовідданості, цілеспрямованості та творчих успіхів.

На фото: урочистий виступ Пані Науки перед студентами з вітальними словами.

Завершилось свято вітальною піснею у виконанні студентки Коледжу при Луганському інституті МАУП.

На фото: лунає вітальна пісня в заключній частині святкового заходу.

На фото: велика родина МАУПу.

Ось і розпочався новий важливий навчальний рік для наших першокурсників, які обрали власну професійну стежину. Рік за роком вони будуть отримувати якісні знання, розвивати свій інтелект та творчі здібності, залучатись до світових скарбниць наукових досягнень та мудрості, збагачуватимуться духовно. І все для того, щоб зробити один з найважливіших виборів свого життя – стати нащадками української еліти, висококваліфікованими фахівцями своєї справи для досягнення нових звершень в ім’я соборної незалежної демократичної України.

Поділитися посиланням: