ДЕНЬ ЗНАНЬ У МАУП

02 Вересня 2005 12:51

1 вересня у Міжрегіональній Академії управління персоналом - День знань, який цьогоріч відбувався під гаслом «МИ – УКРАЇНЦІ».

Свято в Академії розпочалося урочистим молебнем біля каплиці Святого Георгія Побідоносця. Молебен транслювався на Площу Знань, де під штандартами інститутів вишикуються студенти-першокурсники. Цього року до Академії прийшли 12 тисяч першокурсників. Нині в структурах Академії за різними формами освіти навчаються понад 50 тисяч студентів. Це свідчення динамічного розвитку найбільшого в нашій країні недержавного вищого навчального закладу. Авторитет та престижність вузу підтвержує громадське визнання – цього року МАУП вп’яте відзначена почесною освітянською нагородою Рейтигу вузів “Софія Київська” як найкращий управлінський та недержавний заклад вищої освіти України.

Під час урочистої церемонії президент Академії, заслужений працівник освіти України, доктор наук, професор Георгій Щокін вручив студентам-першокурсникам символічний студентський квиток.

Виступити перед студентами прийшли видатні українці – політики, вчені, письменники. Після посвяти в студенти кожен з першокурсників отримав у подарунок “Кобзар” Тараса Шевченка, виданий видавництвом МАУП зі вступним словом президента Академії Георгія Щокіна. Ставши студентами Міжрегіональної Академії управління персоналом, молоді люди  прийняли  Кодекс честі.

На святкування Дня Знань до Академії завітали почесні гості: герой України, народний депутат України Левко Лукяненко, народний депутат України Олег Тягнибок, представники дипломатичного корпусу, громадські та культурні діячі.

Протягом дня в МАУП триватило культурно-мистецьке свято – Народні промисли України. У художній галереї МАУП відкрилась тематична виставка художніх робіт Олександри та Миколи Теліженків «Голос Землі». А завершилось культурно- мистецьке свято кобзарським колом у кіноконцертній залі «Україна» з нагоди 35-річчя концертної діяльності та 55- річчя від дня народження відомого кобзаря Василя Нечепи. Ювіляр та відомі кобзарі України виступили перед студентами та викладачами Академії.

Міжрегіональна Академія управління персоналом прийняла понад 12 тисяч першокурсників. Зокрема, 160 новоприйнятих студентів навчатимуться на факультетах політології, народознавства, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності. Майбутнім менеджерам студентські квитки вручили директор Інституту міжнародних відносин ім. Аввероеса Закут Салах та Надзвичайний і Повноважний посол Палестини в Україні Валід Закут, який завітав до Академії на свято 1-го вересня. Останній відзначив ту велику і плідну інформаційно-освітню роботу, яку здійснює Академія для популяризації арабської мови та культури в Україні та для зміцнення, зокрема, двосторонніх взаємин між Палестиною та Україною. Справді, підготовка спеціалістів в галузі арабістики в МАУП чи не найкраща серед українських вузів. Символічно, що носії арабської культури вручили першокурсникам по «Кобзарю» Тараса Шевченка, виданий в Академії, щоб і «чужого научались і свого не цурались».

Поділитися посиланням: