Про Академію

Меню

Депутат Верховної Ради України Андрій Іллєнко зустрівся зі студентами Академії

17 Лютого 2015 15:51

Цього дня політичний діяч зустрівся зі студентством та працівниками Академії й поспілкувався на тему сучасної політичної ситуації в Україні. На початку свого виступу Андрій Юрійович зазначив, що, ті події, які відбуваються у східних частинах України, сьогодні відсувають на другий план будь-які інші питання, у тому числі і вибори Президента України: «Президентська виборча кампанія відверто губиться на фоні тої агресії, яку здійснює Росія  проти нашої держави».

Політик відзначив, що якби реакція на події, які почалися ще тиждень тому в адміністративних будівлях Донецької і Луганської областей із появою людей зі зброєю, була швидкою та жорсткою – в Україні б не склалася та ситуація, яку ми бачимо сьогодні. На думку Іллєнка час було втрачено на переговори із людьми, які з самого початку не були налаштовані на пошук компромісів та, головною метою яких було розчленування України.   Серед тез, які було висловлено у промові члена Політради ВО «Свобода», було і проведення паралелей між розвитком подій в історії та розвитком сучасної України. Загалом питання процвітання держави досить важливе для молодого покоління українців, а тому студенти та працівники Академії під час зустрічі ставили чимало цікавих і важливих запитань політикові. Серед них були питання про радикальний характер деяких дій ВО «Свободи», про дії Генеральної прокуратури України щодо колишньої влади, про думки депутата на тему російської мови в Україні, про вирішення фінансової кризи та багато інших.

Наприкінці зустрічі пан Іллєнко висловив свою позицію щодо вирішення політичної ситуації в Україні: «Зараз має бути проведена широкомасштабна антитерористична операція аби зберегти нашу країну».

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: