Про Академію

Меню

Десантний катер "Денис Давидов" завершив держвипробування

29 Квітня 2016 04:04

"Денис Давидов" - це новітній катер десанту, який успішно завершив обов'язкові щорічні державні випробування, після якого він буде оформлятися для передачі Балтійського флоту. Про це оголосили в п'ятницю, відділом прес-служби - Західного військового округу. Було сказано, що катер за проектом №21820 був конкретно спроектовано і споруджено для Балтійського флоту, на базі Ярославського суднобудівного заводу, який спеціалізується на виробництві великогабаритних суден для військових цілей.

Буде проведена перевірка, після чого, пройде підписання актів з прийому - передачі. Обов'язково буде підніматися Військово-Морський прапор. Надалі всіх передбачених процедур "Денис Давидов" увійде до лав Балтійського флоту - десантних кораблів.

На момент проходження випробування вся команда катера перевірила його на маневреність і швидкісні якості, були перевірені всі агрегати і системи, випробувані в роботі радіотехнічні і навігаційні прилади. Членами приймальної комісії було перевірено озброєння корабля, а саме проведено артилерійські стрільбища по повітряних і надводних цілях.

"Дениса Давидовича" проходять випробування на морських військових полігонах - "Лейтенант Римський-Корсаков" і катер "Мічман Лермонтов", вони так само передбачені для Балтійського флоту.

Поділитися посиланням: