Дипломатичний ліцей запрошує

04 Червня 2015 14:09

Міжрегіональна Академія управління персоналом – найбільший та найкращий вітчизняний вищий навчальний заклад недержавної форми власності. З кожним роком це звання підтверджується не тільки офіційними рейтингами популярності та якості надання освітніх послуг, але передусім результатами, які показують випускники закладу, здобуваючи життєві перемоги. Чимало з колишніх студентів Академії нині успішні діячі політики, економіки, культури, мистецтва, спорту. Без перебільшення МАУП – лідер вітчизняної освіти, і заклад, який готує лідерів. Нині Академія відома далеко за межами України. Щорічно її обирають своєю Альма-матер понад 12 тисяч молодих людей по всій Україні та понад 20 країн світу. В процесі навчання студенти Президентського та Всеукраїнського (який має регіональні підрозділи в усіх регіонах країни) університетів засвоюють фундаментальний цикл гуманітарних, політичних і соціально-економічних дисциплін, отримують сучасні знання європейського зразка з цілого ряду практично-орієнтованих спеціальностей, зокрема, міжнародного маркетингу та реклами, міжнародної економіки та управління персоналом, соціології управління та паблік рилейшнз, практичної психології, міжнародного комерційного права, іноземних мов та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

В Академії діє потужна науково-дослідна база, а навчають студентів провідні фахівці та висококваліфіковані педагоги, які допомагають опановувати найпрестижніші спеціальності, створюючи сприятливі умови для здобуття якісної освіти європейського рівня.

МАУП – заклад, що не стоїть на місці, але активно розвивається. Нині Академія це не тільки вища школа, але і середня-спеціальна. Так, вже чудово зарекомендували себе на освітньому ринку Економіко-правовий технікум МАУП, Деснянський економіко-правовий технікум МАУП, Ліцей МАУП. А незабаром почне працювати відділення Ліцею МАУП «Дипломатичний Ліцей». До уваги школярів, які думають про своє майбутнє вже сьогодні, «Дипломатичний Ліцей» оголошує набір школярів в групи для навчання. Докладніше про це говоримо з проректором МАУП з довузівської підготовки Людмилою Біжик.

- Як виникла ідея саме такого ліцею, і чому саме «Дипломатичний Ліцей»и?

- У складі Міжрегіональної Академії управління персоналом успішно працює кілька навчальних закладів. Серед них, зокрема, є і Ліцей МАУП. Ліцей МАУП було створено понад 10 років тому і нині він є учасник проекту асоційованих шкіл ЮНЕСКО. На ринку освітніх послуг наш ліцей себе дуже добре зарекомендував, і уже знаний. Проте ми не стоїмо на місці, розширюємо нашу навчальну базу, напрямки, за якими здійснюємо навчання. Тож з цього року МАУП створює відділення ліцею із такою спеціалізацією, тобто «Дипломатичний Ліцей». На сьогоднішній день на ринку освітніх послуг є нагальна потреба у спеціалістах-дипломатах, тож чому б не робити вступ до цієї професії ще з шкільної лави? МАУП може це робити: маємо достатню матеріально-технічну базу, чудовий професорсько-викладацький склад, а, отже, усі підстави для того, аби давати якісну освіту. Таким і буде наш майбутній ліцей – висококласним навчальним закладом.

- А ви не вважаєте, що це досить специфічна професія? Мабуть, не кожен зможе себе реалізувати в ній…

- Звичайно. Але ж не йдеться про підготовку дипломатів, які одразу ж після навчання почнуть працювати за фахом. Я думаю, що головне завдання «Дипломатичного Ліцею» - створити відповідні умови для всебічного гармонійного розвитку, тобто дати добрі знання дітям, і розкрити творчий потенціал кожної дитини. Я не думаю, що кожен, хто прийде навчатися у «Дипломатичний Ліцей», вже чітко сформулював мету стати дипломатом. Головні завдання ліцею це створення оптимальних умов для вільного розвитку особистості; надання ґрунтовних знань про людину, суспільство, природу; формування високоосвіченої особистості, конкурентноспроможної на ринку праці; виховання в учня політичної, економічної та правової культури, поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки, державної мови; створення умов для виховання якостей керівника нової генерації, інтелектуала, господаря у своїй державі; надання можливостей для розвитку індивідуальних здібностей, талантів, для самореалізації у сфері наукової, спортивно-оздоровчої діяльності. Думаю, що кожен з учнів передусім отримає добрі знання та розуміння того, чого він хоче в житті, як він зможе згодом себе в ньому реалізувати. Це не обов’язково дипломатія. Зрештою, кожен із випускників нашого ліцею може потім прийти до нас на навчання в інститут, а там уже спеціальності можна вибрати на свій розсуд. Це може бути політологія, міжнародна економіка, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності…

- Випускники ліцею можуть вчитися в МАУП без іспитів?

- Так, вони йдуть уже на пільгових умовах: без іспитів і зі знижкою в оплаті за навчання.

- Чому конкретно навчатимуть в «Дипломатичному Ліцеї», яким спеціальностям?

- В цьому році ми робимо перший набір учнів 7-8 класів в «Дипломатичний Ліцей». Це буде школа повного дня, на відміну від, наприклад, нашого академічного ліцею. Навчально-виховний процес триватиме з 9-ї до 18 години. Учні матимуть триразове вітамінізоване харчування, медичне обслуговування, з ліцеїстами працюватиме психолог.

У ліцеї створено оптимальні умови для гармонійного розвитку кожної дитини: навчання в невеликих кількісно класах ( 12-15 осіб), забезпечення підручниками, аудіо-, відео- та СD-дисками. Ліцей технічно оснащено за останніми вимогами сучасності: комп’ютерні класи (із доступом до Інтернету), лінгафонні кабінети, електронна бібліотека. В навчальний процес впроваджуватимуться авторські прогресивні програми та методики, інноваційні форми і методи виховної роботи. Для учнів працюватимуть вокальна та хореографічна студії, спортивні секції (теніс, баскетбол, волейбол, шахи, футбол, аеробіка, рукопашний бій), широка культурна програма (музеї, театри, виставки, екскурсії). Учнів залучатимуть до різних науково-мистецьких проектів. Адже обов’язково треба ставити завдання розвитку творчої особистості кожного учня. І для цього у нас буде створено всі умови.

Хотіла б наголосити на якостях колективу, який буде працювати з дітьми, а це передусім – творчий колектив. І це інтелігентне, толерантне ставлення до кожного учня…

Якщо говорити про предметну підготовку, після закінчення навчання в ліцеї наші учні отримують атестат про повну середню освіту та диплом МАУП про початкову професійну підготовку. Якщо говорити про конкретну спеціалізацію майбутніх випускників, йдеться про міжнародні відносини. В рамках початкового опанування професії учні проходять підготовку з профільних предметів за адаптованими авторськими програмами: основи дипломатичного протоколу та етикету, країнознавство (англійською мовою), інформаційні технології. Також ми будемо ставити акцент на поглибленому вивченні іноземних мов – це англійська, німецька, французька, арабська мова.

- Як діти можуть вступити до закладу?

- Кожний, хто хоче вступити в «Дипломатичний Ліцей», проходить комп’ютерне тестування з української мови та літератури та іноземної мови за вибором. Всіх, хто вступив до ліцею, і хто має потребу в житлі, ми забезпечуємо гуртожитком на території Академії чи поблизу Академії.

Ласкаво просимо до «Дипломатичного Ліцею» МАУП.

Адреса відділення Ліцею: вул. Фрометівська, 2 корп. 23, кімн. 3; тел. 490-95-11 (внутрішні тел. 15-40, 12-66)

Поділитися посиланням: