Про Академію

Меню

Дискусійний клуб МАУП відвідав народний депутат України Владислав Лук’янов

18 Жовтня 2011 12:27

У день свята Покрови до Міжрегіональної Академії управління персоналом, на зустріч зі студентами та викладачами завітав відомий та активний політичний діяч сьогодення, народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради з питань бюджету Владислав Валентинович Лук’янов.

Перший проректор МАУП Володимир Яровой привітав усіх, хто прийшли на зустріч зі святом та представив гостя зібрання: «Владислав Валентинович має величезний управлінський досвід, керував потужними комерційними структурами. Переконаний, що наше спілкування з ним буде цікавим та корисним».

Темою розмови зі студентством Лук’янов обрав бюджет держави, його внутрішні та зовнішні ризики. Депутат розпочав свій виступ з обговорення загроз, які існують при  виконанні бюджету та бюджетних показників, якими є першочергове виконання рівня ВВП, його ріст, процеси інфляції та об’єми державного бюджету: «Ми розраховуємо, що у 2012 році ріст ВВП буде на рівні 5%. Цей показник розрахований на основі консервативного сценарію, за оптимістичним сценарієм ми очікуємо, що рівень української економіки буде становити 6,5%, а в майбутньому ріст ВВП буде ще вищим».

Депутат розповів про сьогоденну ситуацію економічного розвитку в Україні, а також в інших країнах: «Розуміння внутрішнього задоволення та щастя – це глибинне та суб’єктивне почуття, коли людина живе, так як вона себе почуває. Можна мати рівень життя набагато вищий, наприклад, як в США, але показник  рівня щастя  набагато нижчий, ніж в багатьох інших країнах, де рівень ВВП менший. Просто люди ставлять перед собою різні потреби та цілі».

Наприкінці зібрання  депутат звернувся до майбутньої еліти держави з напутніми словами: «Ставте перед собою завжди тільки високі цілі. Якщо ви ставите низькі цілі, то цілком можливо, що ви себе почуваєте задоволеними та щасливими, але ви не відчуваєте своїх можливостей та своїх перспектив. Я переконаний, що частина з вас обов’язково досягне вершин, але разом ви досягнете набагато більше».

Студенти активно ставили питання, які хвилювали їх найбільше, а наприкінці зустрічі перший проректор МАУП Володимир Яровой вручив гостеві книги видавництва МАУП на згадку про цікаву зустріч зі студентством Академії.

Поділитися посиланням: