Про Академію

Меню

Дискусійний клуб МАУП відвідав народний депутат Володимир Ландік

17 Червня 2010 14:09

Днями в рамках засідань у студентському Дискусійному клубі МАУП відбулася зустріч Народного депутата України V та VI скликань від Партії регіонів Володимира Ландіка зі студентами Міжрегіональної Академії управління персоналом. Сьогодні Володимир Іванович - Голова підкомітету з питань вільного доступу громадян до інформації та контролю за діяльністю органів влади в інформаційному просторі Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації. Як керівник, що довгий час очолював донецький завод «Норд», Володимир Іванович говорив зі студентами на економічні теми, які турбують зараз кожного громадянина, і особливо молодь.

Говорячи про реформування, яке планує Партія регіонів, пан Ландік наголосив, що в час економічної кризи реформи не будуть популярні, але вони потрібні для економічного оздоровлення держави: «Звичайно спочатку буде погіршення. Буде підвищення тарифів, оскільки існуючі тарифи створені на підставі соціальних гасел політиків».

«Ми приходимо на десять років і непопулярні кроки починаємо робити з першого дня, щоб до наступних виборів вони дали результат, і народ побачив, що затягуючи паски ми досягаємо кращого життя» - зауважив Володимир Ландік.

Пропаганда здорового способу життя, розвиток дитячого і молодіжного спорту – це те, що сприятиме оздоровленню суспільства, справедливо вважає народний депутат. Треба всіляко демонструвати, що алкоголь – це погано, а спорт – це добре. Тільки тоді держава отримає перемоги на міжнародних турнірах і здоров’я та силу народу.

Однією з проблем освітньої сфери гість назвав велику кількість ВНЗ і маленьку кількість робочих місць для випускників: «Як людина, знайома з системою виробництва, можу сказати, що після закриття ПТУ у нас неможливо знайти, ані слюсаря, ані зварювальника, ані токаря. На мою думку, молодь має прагнути до отримання добрих спеціальностей, наприклад зі сфери будівництва чи механіки. І якщо людина має високу кваліфікацію, і нехай навіть середню технічну освіту – вона незамінна і цінніша на ринку праці. Можливо ці спеціальності не популярні, але вони дають матеріальне забезпечення і корисні у житті», - зауважив Володимир Іванович.

Наприкінці зустрічі гість відповів на численні запитання студентів, які стосувалися бюджету держави, комунальних проблем, муніципальної влади, засобів масової інформації тощо. А на згадку про участь у Дискусійному клубі ректор Академії Валерій Захожай вручив гостеві книги видавництва МАУП.

Поділитися посиланням: