Про Академію

Меню

До Дня дизайну в Академії відбулася виставка студентських робіт

29 Квітня 2016 11:37

З нагоди Всесвітнього дня дизайну в конференц-залі Академії пройшла виставка робіт студентів Інституту реклами.

Виставку відкрила декан Інституту реклами, кандидат політичних наук професор Світлана Бойко:

«Відзначення Всесвітнього дня дизайну вже стало традиційним для студентів та викладачів Інституту реклами. Сьогодні дизайн – є одним із найпріоритетніших напрямів навчання у нашому інституті. Головне завдання в роботі кафедри  дизайну є підготовка фахівця  здатного працювати в сфері графічного дизайну, або дизайну середовища і забезпечувати високі споживчі властивості та естетичні якості виробів візуального середовища. Ми орієнтуємось на кар’єру і професійне зростання наших випускників. Тому сьогодні на нашій виставці представлені не тільки роботи студентів, але й випускників Інституту реклами».

Серед запрошених гостей були виконавчий директор «Виставкової федерації України» Володимир Овчарек та кандидат педагогічних наук, доцент Володимир Кардашов.

Про розвиток дизайну та історію виникнення свята присутнім розповідала заступник декана з виховної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Світлана Меркулова.

На виставці були представлені картини, виконані різними техніками: живопис акварельними фарбами, малюнки олівцями, олійний живопис на полотні, тонка і вишукана техніка пастелі, портрети колірної гамми сангіни та ін. Тварини, Різдво, діти, міста, річки, фрукти, кораблі – теми картин були на будь-який смак.

Під час виставки також був проведений майстер-клас з етнодизайну писанки, на котрому усі охочі могли зробити собі власноруч прикрасу до Великодня.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: