Про Академію

Меню

До МАУП завітав український політик Володимир Бондаренко

17 Лютого 2015 15:49

Темою зустрічі політика зі студентами МАУП та професорсько-викладацьким складом стало управління столицею України – містом Києвом. Володимир Дмитрович розповів про своє власне бачення розвитку Києва та особливості управління у великому місті. Насамперед політик перерахував ряд проблем, які на сьогодні є у місті, серед них:

1)    проблема корупції;

2)    проблема розбазарювання міста;

3)    транспортна проблема;

4)    проблема відновлення розвитку міста та ін.

 «Місто Київ – дійсно велике місто. Проблем у нього так багато, що я, працюючи у різних сферах, очолюючи великий Києво-Святошинський район, навіть не уявляв наскільки цих проблем може бути багато, особливо в цей час, коли революційні події змінили нас і поранили душі багатьох людей. Ми втратили 21 киянина на Майдані. Ми знаємо, що був поранений центр міста – архітектурна перлина Києва. І сьогодні  це стало додатковим навантаженням для мене, як для керівника міста» – зазначив нардеп. 

Вихід із ситуації Володимир Бондаренко вбачає у проведенні ряду реформ в управлінні: «Ми маємо абсолютно чітко бачити шляхи виходу з цієї проблеми і по кожному напрямку маємо реформувати нашу роботу». Так, політик визначив наступні шляхи реформи:

·          житловий сектор – введення прав на співвласність прибудинкових територій та внутрішніх приміщень будинку;

·         створення нових умов культурного життя для молоді, зокрема перетворення центральної частини міста на пішохідну зону та впровадження в ній  зони WI-FI;

·         відкриття «дозвільних центрів», що мінімізують спілкування звичайних людей з чиновниками і це стане першим кроком до викорінення корупції у місті;

·         озеленення Києва.

Чимало питань поставили політикові присутні студенти та викладачі. Щодо метро на Троєщину, то пан Бондаренко відзначив, що на сьогодні бюджет Києва не дозволяє фінансувати такий великий проект, адже його вартість 20 млрд гривень, а бюджет Києва складає лише 18 млрд. Цікаво політик вбачає територіальну організацію влади у Києві:  «В Києві могли б обирати київського міського голову в Київську міську раду. Голова Київської міської ради повинен формувати виконавчий комітет. Повинні бути утворені районні ради, а районні держадміністрації слід скасувати. Районні ради повинні обирати голову і виконавчий комітет, сформований не з числа депутатів, а з інших людей.  В Києві повинна бути державна адміністрація. Не міська адміністрація, а державна адміністрація у місті Києві. Вона повинна регулювати стосунки діяльності приблизно десяти регіональних підрозділів центральних відомств: міська прокуратура, податкова адміністрація і ще ряд. Таким чином ми будемо мати обширну, стійку, європейську  схему реалізації».

Наприкінці зустрічі Володимир Бондаренко на честь 25-річчя Міжрегіональної Академії управління персоналом нагородив грамотами працівників, серед них: начальник Управління маркетингу  та реклами Іван Іванищенко, директор Інституту права ім. князя Володимира Великого Віктор Литвиненко, директор Центру перекладу і вивчення мов Іван Бахов, фінансовий директор Валерій Котляров, заступник завідувача кафедри цивільно-правових відносин Інституту права ім. князя Володимира Великого Олена Міхатуліна, заступник директора Українсько-Російського інституту менеджменту та бізнесу ім. Богдана хмельницького Тетяна Самойленко, директор Департаменту ліцензування та акредитації Валерій Терно та інші.

«Грамоти, які отримали сьогодні працівники МАУП – це свідчення про те, що Академія висвітлюється у тому світлі, яке називається інтелектуальною частиною міста. Патріотичні думки, які тут літають і живуть, уже багато років є гордістю столиці. Ті люди, які підтримують цей дух, є золотим фондом українців, що не може не залишити добрий слід в історії нашої країни» - завершив Володимир Дмитрович.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: